kocaeli , 31-05-2020

Üniversiteye Nesibe Aydın’da hazırlanın!

Özel derse ya da kursa ihtiyaç duymadan üniversite sınavına hazırlanmak istiyorsanız, Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nın sınavını kaçırmayın

11:33:15 | 2019-02-18

Milli Eğitim Bakanlığı’nın aldığı karar gereği temel liseler ve özel kurslar önümüzdeki yıl kapatılacak. MEB’in bu kararı gelecek yıl üniversite sınavına girecek öğrencileri ve velileri şimdiden kara kara düşündürmeye başladı. İşte bu dönemde ‘dershanesiz eğitim modeli’nin Türkiye’deki öncüsü Nesibe Aydın Okulları’nın önemi daha da arttı. Çünkü Nesibe Aydın Okulları uyguladığı dershane + okul eğitimi modeli ile öğrencilerini özel kursa ve özel derse ihtiyaç duymadan üniversiteye hazırlıyor.

SINAV, 24 ŞUBAT’TA

MEB’in belirlediği haftalık ders saatlerinin de üzerinde sağlanan ders saatleri, problem çözme saatleri, birebir etüt uygulamaları, akşam çalışmaları, hafta sonu dersleri, yayınlar ve deneme sınavları gibi uygulamaları içeren dershane + okul eğitimi modelini yıllardır başarıyla uygulayan Nesibe Aydın Okulları’nı tercih edecek 12. sınıf öğrencileri, bu yarışa bir adım önde başlayacak. Üniversite sınavına Nesibe Aydın Okulları’nda hazırlanmak isteyen 12. sınıf öğrencileri için okula giriş ve bursluluk sınavı 24 Şubat’ta.

ÖZEL DERSE GEREK YOK

Nesibe Aydın Okullarının üniversiteye hazırlık programı, öğrencilerin herhangi bir kurs ya da özel derse ihtiyaç duymadan, hedefledikleri üniversite ve bölümlerine yerleşebilmelerini hedefliyor. Öğrenciler; sınav içeriği, test tekniği, sınav taktikleri, zaman yönetimi, meslek tanıtımı, üniversite tanıtımları, tercihler gibi konularda rehberlik birimi ve ölçme-değerlendirme uzmanları tarafından bir bütünlük içinde uygulanan program sayesinde üniversite sınavından istedikleri sonucu elde edebiliyor.

 

  

İLETİŞİM

Adres: Yahya Kaptan Mahallesi, Şehit Ergün Köncü Sok., No:51, İzmit/Kocaeli

Telefon:  311 59 46-311 55 60

 

SINAV BAŞVURU ADRESİ

www.onkayit.nesibeaydin.k12.tr

 

 
ETİKET :   Nesibe Aydın Okulları Nesibe Aydın Kocaeli Okulları Kocaeli sınav eğitim öğrenci öğretim kolej özel okul başarı Nesibe Aydın eğitimci

Tümü