Ünigül firması hizmete açıldı

Gülener Şirketler grubu bünyesinde kurulan Yavuz ve Yağız Gülener kardeşlerin sahibi olduğu Ünigül firması Başiskele’de görkemli bir kokteyle hizmete girdi

PAYLAŞ

Gülener Şirketler grubu bünyesinde kurulan Yavuz ve Yağız Gülener kardeşlerin sahibi olduğu Ünigül firması Başiskele’de görkemli bir kokteyle hizmete girdi

Didem Köseoğlu

İlimizde 40 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Suat Gülener tarafından kurulan Gülener Şirketler grubunun bir parçası Ünigül firması Yavuz ve Yağız Gülener kardeşlerin ortaklığıyla, Başiskele, Karadenizliller Mahallesi, Barbaros Caddesi, No:104 adresinde şık bir kokteyle hizmete açıldı. Firmada 40 personel görev yaparak istihdam edilecek. Açılışın organizasyonunu ise Vuslat Özal’ın sahibi olduğu Tatlı Düşler Organizasyon üstlendi.

 

1000’İN ÜZERİNDE HİZMET NOKTASI

Ünigül firması hakkında bilgi veren Yağız Gülener, “Gülener Şirketler Grubu, Kocaeli, Yalova, Adapazarı ve Düzce illerini kapsayan satış ve dağıtım ağıyla 1000’in üzerinde noktaya hizmet veriyor. Ünigül, perakende sektöründe Kocaeli’nde Unilever firmasının resmi distribütörü olup, ev dışı sektöründe ise Unilever Food Solutions, Eczacıbaşı Profesyonel, Düzey Pazarlama (Koç Grubu) ve Jacob’s firmalarının resmi distribütörüdür” açıklamasında bulundu.

‘GÜLENER, SİMGE OLMAYI HEDEFLİYOR’

Yavuz Gülener ise, “Misyonumuz, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun gıda ve gıda dışı ürün ve hizmetler sunarak perakende ve ev dışı tüketim pazarının bölgesel lideri olmak. Firma vizyonumuz ise çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. Dolayısıyla, müşterileri, ortakları ve bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Gülener Şirketler Grubumuzun ortakları ise Yavuz Gülener, Yağız Gülener ve Burçin Gülener’dir” dedi.

FİRMA YETKİLİLERİ KATILDI

Açılışa; Unilever Perakende Bölümü Firma Yetkilileri: Unilever Türkiye Vp -Satış-Müşteri Geliştirme Yönetim Kurulu Üyesi Ali Fuat Orhonoğlu, Unilever Distribütör Ve Cash&Carry Kanalı Müşteri Geliştirme Direktörü Kayhan Zenginoğlu, Unilever Marmara Bölge Müdürü Banu Duyuldu Unilever Food Solutions Firma Yetkilileri: Unilever Food Solutions Satış Direktörü Taner Uygun, Unilever Food Solutions Marmara Bölge Müdürü Elif Kalkavan Unilever Food Solutions İç Anadolu Ve Doğu Bölge Müdürü Orkan Tan Unilever Food Solutions Marmara Bölge Müdür Yardımcısı Teoman Erdoğan Unilever Food Solutions Marmara Bölge Müdür Yardımcısı Tarık Karasu, Unilever Food Solutions Marmara Bölge Satış Yöneticisi Özgün Bakar Eczacıbaşı firma yetkilileri; Düzey Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ferit Gökmen, Düzey Pazarlama Edt Grup Direktörü Necla Pişkin, Jacob’s Bölgeler Müdürü Volkan Tanova, Jacob’s Bölge Yöneticisi Osman Çatalkaş katıldı.

Bir Cevap Yazın