kocaeli , 31-05-2020

Tuncay Emir, usta isimleri ağırlıyor

Tuncay Emir Eğitim Kurumları, eğitim camiasının merakla beklediği seminer için gün sayıyor. 4 Mayıs Cumartesi günü ‘Geleceğe Atılan İmza’ isimli çocuk seminerinde Prof.Dr. Selçuk Şirin ile Prof.Dr. Kemal Sayar ağırlanacak

14:07:49 | 2019-05-02

HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

Okul öncesi eğitimde uyguladığı eğitim sistemleriyle kentimizin saygın kurumlarından biri olmayı başaran, gerçekleştirdiği seminerler ve etkinliklerle dikkatleri üzerine çeken Tuncay Emir Eğitim Kurumları, çok önemli iki ismi ağırlamaya hazırlanıyor. ‘Geleceğe Atılan İmza’ isimli çocuk eğitim seminerleri düzenleyecek olan okul, NewYork Üniversitesi’nden Prof. Drç Selçuk Şirin ile Prof. Dr. Kemal Sayar’ı konuk edecek. 4 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de start verecek olan seminerler, Ramada Plaza İzmit Otel’de gerçekleşecek.

 

 

Eğitim camiasının ilgiyle takip ettiği Prof. Dr. Selçuk Şirin ‘Yetişin Çocuklar’ isimli kitabını, Prof. Kemal Sayar ise ‘Mutlu aile mutlu çocuk’ isimli kitabı üzerinden katılımcılarla sohbet edecek, çeşitli konularda bilgilendirme yapacak. Prof. Dr. Şirin ile Prof. Dr. Sayar’ın konuk olacağı toplantıdan elde edilen gelir ise bir sosyal sorumluluk projesinde değerlendirilecek. Seminer öncesi Tuncay Emir Eğitim Kurumları Kurucuları Melike Ergi, Erkan Ergi, eğitim koordinatörü

Tufan Serezli, anaokulu müdürü Müzehher Atış ile medya danışmanı Tülay Yanıkoğlu Yazıcı, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Okul bahçesinde gazetecilerle kahvaltıda buluşan okul yönetimi, seminere tüm eğitim camiasını ve velileri davet etti. Okulun kurucusu Melike Ergi, “Biz bu ülkede bu ülkenin çocuklarına hizmet veriyoruz. Bizim yarınlara bir vefa borcumuz var. Biz çocukların iyi yetişmesini çok önemsiyoruz” dedi. Ergi, Tuncay Emir Eğitim Kurucuları olarak çağı takip ettiklerini, yurt dışındaki eğitim sistemlerini yakından incelediklerini ve dünyanın takip ettiği eğitimcilerle dirsek temasında olduklarını söyledi. Ergi, eğitim camiasının yakından tanıdığı Prof. Dr. Şirin ve Prof. Dr. Sayar’ı ağırlamanın gururunu da paylaştı.

 

 
ETİKET :   Tuncay Emir Eğitim Kurumları Selçuk Şirin Kemal Sayar seminer çocuk eğitim anaokulu okul öncesi

Tümü