kocaeli , 09-07-2020

Trabzonlular’ın gözü Dünyagöz’e emanet

Kocaeli’nde yaşayan Trabzonluları bir çatı altında toplayan Kocaeli Trabzonlular Derneği ile Dünyagöz İzmit Hastanesi arasında protokol imzalandı

18:09:11 | 2019-10-23

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan genel kurulda  Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin yeni başkanı seçilen Dr. Fuat Ayar, hemşehrileri için çalışmaya başladı. Dr. Ayar,  Dünyagöz İzmit Hastanesi ile önemli bir protokole imza attı. Dünyagöz ile Kocaeli Trabzonlular Derneği arasında imzalanan hizmet anlaşması protokolüyle  Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin 5 bin üyesi, çalışanları ve birinci derece yakınları, Dünyagöz’ün sunduğu gelişmiş göz sağlığı hizmetlerinden daha avantajlı şekilde faydalanabilecek. Dr. Ayar ve Hastane Müdürü Sevim Aydın'ın katılımıyla gerçekleştirilen imza töreni, Trabzonlular arasında sevinçle karşılandı.

 

DÜNYAGÖZ'Ü TERCİH EDECEKLER

İmzalanan protokolün ardından açıklamada bulunan Dünyagöz İzmit Hastane Müdürü Sevim Aydın, “Değerli Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Dr. Fuat Ayar’a bugün bizleri Trabzon’un ünlü misafirperverliğine yakışır bir şekilde ağırladıkları için teşekkür etmek istiyorum. Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak, İzmit’te gerçekleştirdiğimiz hizmet protokollerine bugün bir yenisini daha ekliyoruz. Artık Kocaeli Trabzonlular Derneği üyeleri, çalışanları ve birinci dereceden yakınları; muayene, tetkik, özellikli ameliyat, lazer ameliyatı ve diğer genel ameliyatlardan indirimli olarak faydalanabilecek. Dernek üyeleri ve ailelerine, uzman hekimlerimiz aracılığıyla dünya standartlarında göz sağlığı hizmeti sunacak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Anlaşmanın imzalanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 
ETİKET :   dünyagöz sözleşme trabzonlular sağlık kocaeli tarbzonlular derneği kocaeli göz

Tümü