Toyota sahipleri, kışa meydan okuyacak

PAYLAŞ

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, ‘Kış Servis Günleri Kampanyası’ ile Toyota sahiplerini zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıyor

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, 2013 yılı ve öncesi modeller için hazırladığı ‘Kış Servis Günleri Kampanyası’ ile Toyota sahiplerine zorlu kış şartlarına karşı önemli fırsatlar sunuyor.

BÜYÜK AVANTAJ

Kampanya kapsamında Toyota sahipleri, Güvenlik ve Filtre Paketlerinde yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indiriminin yanı sıra tüm periyodik bakımların işçiliklerinde de yüzde 30 indirimden yararlanacak. Güvenlik Paketi, ön ve arka fren diskleri ile balataları, ampuller, silecek lastik ve süpürgelerini içerirken Filtre Paketi ise kabin hava, motor hava, yakıt ve yağ filtrelerini içeriyor.

İNDİRİM KUPONU

Bununla da sınırlı kalmıyor. Ayrıca tüm modellerde Toyota Forever Kart indirimlerine ilave olarak periyodik bakımlarda 1 litrelik Toyota orijinal motor yağı ile birlikte 4 adet 17 inç ve altı  Michelin lastik alımında 100 TL’lik, yine 4 adet 18 inç ve üstü Michelin lastik alımlarında  bir sonraki bakımda kullanılmak üzere 160 TL’lik indirim kuponu Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da hediye edilecek.

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini kış bakımı için kendilerine en yakın Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya götürmek olacaktır.

Bir Cevap Yazın