kocaeli , 07-03-2021

Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da ilkbahar kampanyası

Toyota sahipleri avantajlarla dolu 'ilkbahar servis kampanyası' ile bahara bakımlı ve güvenle girecek

12:05:40 | 2021-02-16

Toyota sahipleri avantajlarla dolu 'İlkbahar Servis Kampanyası' ile bahara bakımlı ve güvenle girecekler. Toyota’nın ildeki en büyük bayisi olan, Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelenler, sahip oldukları tüm Toyota modelleri için kampanyadanfaydalanacaklar

 

15 Şubat–31 Mart tarihleri arasında Toyota ilkbahar servis kampanyası başladı. Kampanyadan yararlanmak için Toyota’nın ildeki en büyük bayisi olan Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelenler, sahip oldukları tüm Toyota modelleri için ücretsiz check-up’tan yararlanırken fren balata ve diskleri, silecekler, amortisör ve debriyaj seti değişimlerini yüzde 25 indirimli olarak gerçekleştirebilecekler.

 

 

BAHARA BAKIMLI VE GÜVENLE GİRİN

3 yaş ve üstü Toyota modellerinde ise bakım işçiliği yüzde 30 indirimli olurken, Toyota Orijinal Motor Yağı ve Yağ Filtresi yüzde 20 oranında indirimli olarak değiştirilecek. Servis randevusunu hızlı bir şekilde ‘online servis’ uygulamasından alabilecek olan Toyota sahipler indirim ve avantajlardan yararlanmak için tek yapmaları gereken araçlarını Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya götürmek olacak.

 

Adres: Körfez Mah., Karayolu Sk. No:24, 41001 İzmit/Kocaeli

Tel: 0262 333 52 92

--12--
ETİKET :   toyota kocaeli kaya otomobil otomotiv araç bakım servis ilkbahar sürücü kampanya

Tümü