Toyota ile kışa meydan okuyacaksınız

PAYLAŞ

Toyota sahipleri, servis kampanyasıyla kışa meydan okuyacak

Toyota Kocaeli Kaya, geleneksel kış servis günleri kampanyasıyla Toyota sahiplerini zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıyor

TOYOTA KOCAELİ KAYA’DAN BİR SÜRPRİZ VAR

30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanyada 2013 yılı ve öncesi modelleri de bir sürpriz bekliyor. Toyota Kocaeli Kaya, 2013 yılı ve öncesi Toyota modelleri için hazırladığı güvenlik ve filtre paketlerinde Toyota sahiplerine yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indirimi imkanı sunarken tüm periyodik bakımların işçiliklerinde de yüzde 30 indirimden yararlanma fırsatı sağlıyor.

İNDİRİM KUPONU HEDİYE

Sürprizler bu kadarla da kalmıyor. Tüm modellerde Toyota Forever kart indirimleri sunan Toyota Kocaeli Kaya, periyodik bakımlarda 1 litrelik Toyota orijinal motor yağı ile birlikte 4 adet 17 inç ve altı Michelin lastik alımında 100 TL’lik, 4 adet 18 inç ve üstü Michelin lastik alımlarında ise bir sonraki bakımda kullanılmak üzere 160 TL’lik indirim kuponu hediye ediyor. Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini kış bakımı için kendilerine en yakın Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya götürmek olacaktır.

Bir Cevap Yazın