kocaeli , 24-08-2019

Toyota’da 23 Nisan şenliği

Toyota Plaza Kocaeli Kaya tarafından bu yıl 14.kez düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinde çocuklar doyasıya eğlendi

15:02:25 | 2019-04-27

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her yıl farklı etkinlikler ile kutlayan Toyota Plaza ‘Kocaeli Kaya’ bu yıl da çocukları unutmadı. Geleneksel hale gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinin bu yıl 16.’sını gerçekleştiren Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelenler gönüllerince eğlendi. Şenliği İzmit Kaymakam’ı Ersin Emiroğlu da ziyaret etti.

DOYASIYA EĞLENCE

Çocuklar, yüz boyama, resim çalışmaları, pamuk şeker, şişme oyun parkurları, penaltı atışı, rodeo ile eğlenceli anlar yaşadı. Etkinlikte farklı yaş gruplarına çekiliş sonucu hediyeler de dağıtıldı. Etkinlikte ayrıca halk oyunları ekibi de bir gösteri yaptı. 23 Nisan etkinliğinde ayrıca Hunza Camp, Kocaeli Anneleri Derneği, Kalben ve VM Medical Park'ta stant açtılar. Çocuklar kendileri için hazırlanan parkurda eğlenirken, anne ve babalar Toyota modelleri ile test sürüşü yapma imkanı yakaladı.

 

ETİKET :   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Toyota Kaya