kocaeli , 31-10-2020

Tokatlılar'dan İzmit Kaymakamı'na ziyaret

Kocaeli Tokatlılar Dernek Başkanı Turan Şahin ve dernek yöneticileri, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir’i makamında ziyaret etti

10:58:26 | 2020-08-21

Kocaeli Tokatlılar Dernek başkanı Turan Şahin beraberinde dernek yöneticilerinden Adem Köse, Fazıl Demir ve Sümmani Yılmaz ile birlikte İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir’i makamında ziyaret etti.

 Son derece samimi bir havada geçen ziyarette Turan Şahin Kocaeli Tokatlılar Derneğinin kuruluşundan bu yana yaptığı faaliyetlerle ilgili kısa bir sunum gerçekleştirdi. Kaymakam Şevket Cinbir ise İzmit’e hizmet ederken STK’larla yapılacak dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

Ziyaret sonunda günün anısına Kocaeli Tokatlılar Derneği tarafından kaymakam beyin adına öze yaptırılan onbeşliler atkısı hediye edildi. Hediyeden son derece memnun olan Şevket Cinbir heyete teşekkür ederek kapısının Kocaeli Tokatlılar Derneğine her daim açık olduğunu ve sık sık görüşmek istediğini beyan etti.

Ziyaret sonunda basına kısa bir açıklama yapan Kocaeli Tokatlılar Dernek başkanı Turan Şahin şunları söyledi: “ Defalarca farklı programlarda bir araya gelmiş olsak da uzun zamandır kaymakam beyi makamında ziyaret etmek istiyorduk. Araya pandemi süreci girince ancak fırsat bulup gelebildik. Şevket Bey çok tecrübeli bir kaymakam. Güzel ülkemizin bir çok bölgesinde çok ciddi hizmet ve deneyimleri biriktirip İzmit’imize getirmiş. Kendisi makamda oturmaktan çok halk arasında bulunmaktan hoşlanan gönlü geniş ve sohbeti keyifli bir kaymakam. Adeta devletin İzmit’teki şefkatli yüzü. Aynı zamanda İzmit Kaymakamlığı’nın kurumsal kimliğinin güçlendirilmesi için gösterdiği çabalar takdire şayan. Çalışmalarını takdir ettiğimizi ve her daim desteklemek istediğimizi beyan ettik. Misafirperverliği ve samimi sohbeti için teşekkür ediyorum.”
ETİKET :   kocaeli tokatlılar derneği tokatlılar turan şahin izmit kaymakamı şevket cinbir kocaeli

Tümü