kocaeli , 07-07-2020

Sürpriz yaşamadılar, şimdi çok mutlular

Op. Dr. İlgi Dinçok’un yaptığı burun estetiği ameliyatından memnun kalan Semih-Melih Demirtaş kardeşler ile Burak Kavaklı, “İlgi Hanım beklentilerimize cevap veren bir operasyon gerçekleştirdi” diyor

12:23:19 | 2019-10-07

Rinoplasti; hem kadınların hem de erkeklerin en sık başvurduğu estetik operasyonlardan. Son yıllarda ‘rinoplasti’ yani burun estetiği ameliyatına olan talep tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça arttı.

Bu ameliyatın yapılmasındaki amaç; kişinin daha rahat nefes alabilmesini sağlamak, güzel ve doğal görünen bir burun, yüze yakışan bir sonuç elde etmek. Yaptığı rinoplasti ameliyatlarında başarılı sonuçlar elde eden Estetik ve Plastik Cerrah Op. Dr. İlgi Dinçok, kişiye özgü operasyonlar ile hastalarının beklentilerine tam olarak cevap veriyor, klinikten mutlu ayrılmalarını sağlıyor.

Op. Dr. Dinçok’a rinoplasti ameliyatı olan ikiz kardeşler Semih ve Melih Demirtaş, geçirdikleri operasyonu, iyileşme sürecini ve sonrasını anlattı. Semih Demirtaş, “Benim kemerli, şekli oldukça bozuk bir burnum vardı. Çok rahatsız oluyordum, aynaya bakamıyordum. İnsanların burnumu yandan görmelerini istemediğim için fotoğraf çektirirken zorlanıyordum. Burun estetiği olmayı kafaya koymuştum, iyi bir hekim arıyordum. İlgi Hoca’dan önce başka hekimlere gittim ancak güven duymadım. Burnumun şekli bozuk olduğu gibi nefes almakta da güçlük çekiyordum.

 

 

 

BİZE GÜVEN VERDİ

İlgi Hoca’yı ‘doktor takvimi’ sitesinde gördüm, araştırdım, annemle gidip konuşmaya karar verdik. Annem, ‘Oğlum eğer sağlığınla ilgili bir şey söylerse bu iş tamam’ dedi. Bir saat görüştük, kafamdaki soru işaretlerini ortadan kaldırdı. İlgi Hoca, nefes alamama problemimi de ameliyatla çözebileceğini söyleyince, annemle göz göze geldik ve ‘tamam’ dedik. İlgi Hoca, ameliyat öncesi ve sonrası dönemi, ameliyatın tatmin edici yönünü ve risklerini, ameliyatta neler yapacağını ayrıntılı bir şekilde anlattı.

10 Şubat 2019’da ameliyat oldum. Ameliyattan çıkıp kendime geldikten sonra hemen ayna istedim. Sarılı halde bile burnum güzel görünüyordu. Ödemler inince, tamponlar çıkarılınca çok güzel bir buruna sahip olduğumu gördüm. Gönül rahatlığıyla İlgi Hocamı tavsiye ediyorum. İlk tavsiye ettiğim hatta ameliyat olmasına aracı olduğum kişi kardeşim oldu” dedi.

 

BEKLEDİĞİMDEN DE İYİ

İkizinin burun estetiği ameliyatı olmasından sonra aklında hiç yokken ameliyat olmaya karar veren Melih Demirtaş ise şunları söyledi: “Burun estetiği konusunda çok fazla tereddütlerim vardı ama İlgi Hoca bunları ortadan kaldırdı. Burnumu çocukken kapıya çarptığım için eğri idi. Kardeşimin ameliyatından sonra heveslendim. ‘Madem kardeşimin ameliyatı böyle iyi geçti ben de olmalıyım’ dedim. İlgi Hoca ile görüştük ve on gün önce burun estetiği ameliyatına girdim. Beklediğimden çok daha rahat geçti. Şu an çok mutluyum. İlgi Hoca’yı güvenle tavsiye ediyorum.”

 

 

 

ADINI ÇOK DUYMUŞTUM

Op. Dr. İlgi Dinçok’a rinoplasti ameliyatı olan bir başka kişi Burak Kavaklı da yeni burnundan duyduğu memnuniyeti şu sözlerle anlattı: “İki yerinde kırığı olan, eğri ve nefes alma sorunu yaşadığım bir burnum vardı. İlgi Hocamı çevremdeki birçok insandan duymuştum. Gelip tanıştım, ilk görüşmemizde güven duydum. Ön görüşmede bana ameliyatla ilgili verdiği ayrıntılı bilgiler ve ekibinin sağlamlığı bana güven verdi. 29 Temmuz’da ameliyat oldum. Kendime geldiğimde hemen aynaya baktım, sargılıydı ama görüntü olarak iyiydi.

Şişliklerim olmuştu ama hiç morarma yaşamadım bu da benim şansımdı herhalde. Tamponlar ve ateller çıkarılınca yeni burnumun çok güzel olduğunu gördüm. Tam istediğim gibi bir buruna kavuşmuştum. Çok mutluyum. İlgi Hocam, cana yakın, iletişimi kuvvetli bir hekim. Hem ameliyat öncesi hem sonrası kendisinin ve asistanının alakasından çok memnunum, kendimi bu süreçte hiç yalnız hissetmedim. Estetik operasyon yaptırmak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.”

 

İLETİŞİM

Yahya Kaptan Mah., Şehit Ergün Köncü Sok., No:23, K:2 D:2 İzmit/Kocaeli

Web: www.ilgidincok.com

Telefon: 0505 154 46 48

Facebook: /drilgidincok

Instagram: @drilgidincok
ETİKET :   ilgi dinçok doktor estetsiyen cerrah estetik burun ameliyatı rinoplasti burun estetiği burak kavaklı semih demirtaş melih demirtaş memnuniyet mutlu kocaeli ameliyat

Tümü