kocaeli , 20-01-2020

Şık beylerin adresi; Damat Tween

Damat Tween, her mevsim şık olmak isteyen İzmitli beyler için yeni sezonu açtı, sonbahar-kış koleksiyonuna ait ürünler raflardaki yerini almaya başladı

11:38:58 | 2016-09-13

Her mevsim şık olmak isteyen beylerin vazgeçemediği markalardan biri olan Damat Tween, Symbol Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasında sonbahar-kış koleksiyonunu açtı. Vedat Özdenizer tarafından işletilen mağaza, özgün tasarımlara sahip yeni sezon ürünlerini görücüye çıkardı. Damat Tween, yeni sezonda da farklı bir tarz yaratmak isteyen İzmitli beylerin uğrak noktası olacak.


 

YENİ SEZONUN RENKLERİ

dört
Bordo, koyu yeşil ve grinin tonlarının hakim olduğu sonbahar-kış koleksiyonunda renkli sevenler de unutulmamış, pembe ve yeşilin sevimli tonlarını taşıyan ürünler raflardaki yerini almış. Erkek giyim ürünlerinin yanı sıra aksesuar grubu da bulunan Damat Tween'de, Avrupa standartlarında üretilen özel tasarım ayakkabılar İzmitli beylerin ilgisini çekecek gibi görünüyor.

 

İNDİRİMLERİ KAÇIRMAYIN!

ayak

Mağazada yeni sezon ürünlerin rafları doldurmasıyla birlikte ilkbahar- yaz koleksiyonundan kalan ürünlerde yüzde 50 indirim başladı. Büyük indirimi kaçırmayın! Öte yandan, düğünlerin ve davetlerin yoğun olduğu bu günlerde smokin almak isteyen beylere de güzel bir müjde verelim. Damat Tween’de özel kumaşlardan dokunmuş, birbirinden şık smokinlerde yüzde 20 indirim var.

 

ak

Mağazada erkek giyim ürünlerinin yanı sıra çanta, kemer, cüzdan, ayakkabı gibi aksesuarlar da bulmanız mümkün.
GRİ

göm

Damat Tween’de yeni sezon ürünlerde bordo, koyu yeşil ve grinin tonları hakim.
dört

Mağazanın sahibi Vedat Özdenizer, mağaza sorumlusu Cengiz Akkoyun, moda danışmanları Engin Akbulut ve Ahmet Ölçer’le birlikte.
ETİKET :   Damat tween Vedat Özdenizer

Tümü