kocaeli , 27-02-2021

Sevimli Balık ikinci şubesini açtı

İlimizin tanınmış esnaflarından, Balaban Cam’ın sahiplerinden Sevim Balaban, Sevimli Balık’ın ikinci şubesini kardeşi Suat Özlü ile birlikte açtı

16:46:11 | 2019-01-18

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

MANZARA EŞLİĞİNDE BALIK KEYFİ

Girişimci kadınlara örnek yaşantısıyla her dönem dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve 5 yıldır Kartepe Rahmiye’deki Sevimli Balık’ı tek başına işleten Sevim Balaban, kardeşi Suat Özlü ile  Sevimli Balık’ın ikinci şubesini açtı. Kentimizde en çok tercih edilen balık restoranları arasında yer alan Sevimli Balık’ın ikinci şubesi Başiskele Liman Caddesi Bahçecik Sahil’de hizmet vermeye başladı. 350 metrekare alana sahip restoran, damaklarda tat bırakan 16 çeşit balığın yanı sıra kahvaltısı, ızgara çeşitleriyle, çay ve kahve ikramlarıyla da misafirlerini bekliyor. 8 personelin hizmet verdiği ve sabah 08.00 ile 00.00 saatleri arasında haftanın 7 günü hizmete verecek olan Sevimli Balık, Başiskele Bahçecik Sahili’nin eşsiz deniz manzarası eşliğinde balık yemek isteyenleri bekliyor.

PROTOKOL AKIN ETTİ

Sevimli Balık Restoran’ın açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, AK Parti Başiskele Belediye Başkan adayı Yasin Özlü, SP Başiskele Belediye Başkan adayı Zafer Mutlu ve çok sayıda davetli katıldı. Başiskele Camii imamı İlyas Beyazıt’ın duasının ardından protokol üyeleri hayırlı olsun dilekleriyle kurdele kesti. Kurdele kesiminin ardından, davetlilere balık ikram edildi.

 

İLETİŞİM

Adres: Liman Caddesi Bahçecik Sahili Başiskele

Telefon: 0262 349 32 61

 

ETİKET :   Sevimli Balık Sevim Balaban Suat Özlü Başiskele