Sevilen dizinin çekimleri Wellborn’de yapıldı

KanalD’nin sevilen yapımlarından Hayat Şarkısı dizisi gelecek 2 bölüm çekimleri için Wellborn Luxury Hotel’i tercih etti

PAYLAŞ

KanalD’nin sevilen yapımlarından Hayat Şarkısı dizisi gelecek 2 bölüm çekimleri için Wellborn Luxury Hotel’i tercih etti.

Didem Köseoğlu

Kentimizde birinci sınıf kalitesiyle hizmet veren Wellborn Luxury Hotel, Kanal D’nin sevilen yapımlarından Hayat Şarkısı dizisinin 36 ve 37’inci bölüm çekimlerine ev sahipliği yaptı. Dizinin senaryosu gereği il dışı tatiline çıkan ailenin konakladıkları otel olan Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleşen çekimlere 11 ana kast oyuncusu, 30 yardımcı oyuncu ve 50 kişilik set ekibi katıldı.

 

‘WELLBORN’DE OLMAKTAN MUTLUYUZ’

Hayat Şarkısı Yapım Sorumlusu Murat Karausta Wellborn Luxury Hotel’de olduklarından dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Senaryo gereği il dışında tatile çıkılması gerekiyordu. İnternetten yaptığımız araştırmalar sonucunda diziye en uygun otel olarak Wellborn Luxury Hotel’i seçtik. Otel yönetimi ve çalışanları da bizi çok iyi karşıladılar, ekip olarak burada olmaktan dolayı mutluyuz” diyerek teşekkürlerini sundu.

img_4671

Bir Cevap Yazın