kocaeli , 07-03-2021

Altında güvenin adresi: SAFİR GOLD

Altın ve mücevherde güvenin adresi Safir Gold, altın yatırımcılarını mağazasına bekliyor

11:53:38 | 2021-02-03

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

 

Kuyum sektöründeki tecrübesiyle ilimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Muharrem Boztürk’ün, yeğenleri Fatih Boztürk ve Ahmet Boztürk ile birlikte kurduğu Safir Gold, güvenin adresi oldu. İzmit İstiklal Caddesi Kuyumcular Çarşısı çıkışında hizmet veren Safir Gold, hem birbirinden şık ürünleri hem de kaliteli hizmeti bir arada bulabileceğiniz bir adres aynı zamanda. Sadece altın yatırımcısının değil, mücevher tutkunlarının da vazgeçemediği markaların başında gelen Safir Gold, modern çizgilerdeki geniş ürün yelpazesiyle fark yaratıyor.

 

GÜVENİLİR TİCARET

Yıllarını altın sektörüne vermiş birisi olarak Kocaeli halkından gördükleri ilginin kendilerini motive ettiğini ifade eden Muharrem Boztürk, “Kuyumculuk sektöründe, işinin uzmanı ekibimle beraber huzurlu, güvenilir ve mutlu bir ortamda ticaret yapıyoruz” diyor ve ekliyor: “Mağazamıza adım atan herkesi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bizim için mutlu ticaretin sırrı, insana verilen değerde saklı.

 

KUŞAKTAN KUŞAĞA

İnsana değer veriyoruz ve bu da ticaretimize ‘güven’ olarak yansıyor. İnsanlar parayı kolay kazanmadığı için yatırım yaparken de güvenilir bir adres arıyor. Kocaeli halkı için bu adres Safir Gold oldu. Tüm Kocaelililere bize güvendikleri için teşekkür ediyorum. Safir Gold’un yıllar sonra da kuşaktan kuşağa alışveriş yapılan bir adres haline geleceğinden eminim.”

 

MODAYI TAKİP EDİYOR

Ticari yaşamı boyunca insan kazanmayı ön planda tuttuğunun altını çizen Muharrem Boztürk, içerisinden geçtiğimiz zor süreçte Kocaelililerin Safir Gold’u tercih etmesinin, kendisi ve ekibi için bir gurur kaynağı olduğunu özellikle vurguluyor. Boztürk, “Safir Gold’a gelen herkes buradan mutlu ayırılır. Sektördeki trendleri yakından takip ediyoruz. Bu nedenle altın ve mücevher severlerin ilgisini çekmeyi her zaman başarıyoruz. Kadın-erkek fark etmeksizin, herkes aradığı modeli, ürünü mağazamızda rahatlıkla bulabiliyor” diyor.

 

 

ALTIN HER ZAMAN KAZANDIRIR

Sözlerini, “Son dönemlerde yaşanan dalgalanmalar altın yatırımcısını tedirgin etmesin” diyerek sürdüren Boztürk, altının tüm zamanların en güvenilir yatırım aracı olduğunun da altını çiziyor. Başarılı iş adamı, “Altın, uzun vadede yatırımcısına her zaman kazandırır ancak altından kısa vadede kazanç bekleyenler yanılır, kazanmak için beklenmeli. Ayrıca toplumumuzda faizsiz şekilde parasını değerlendirmek isteyenler de altını tercih edebilir” şeklinde konuşuyor.

Safir Gold olarak Sevgililer Günü’ne de hazır olduklarını belirten Boztürk, 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi kadın ve erkekler için birbirinden şık ürünler hazırladıklarını ifade ediyor. Muharrem Boztürk, “Sevdiğine değer veren herkesi Safir Gold’a bekliyoruz. Kadınlar için günümüzün modern çizgilerini yansıtan şık kolyeler, pırlanta takı setleri, inci takı setleri ve mücevherler vitrinlerimizdeki yerini aldı. Elbette, erkekleri de düşündük. Beylere özel deri ve çelik aksamlı altın bileklikler, göz alıcı saatler hazırladık.

 

 

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

Hanımlar isterse bileklik-saat kombinasyonu yapabilir ya da bu parçaları tek tek satın alabilirler. Eşine, sevdiğine değerli bir hediye almak isteyen tüm kadınları mazağımıza bekliyoruz” diyor.

Kişiye özel tasarım takılar hazırladıklarını da söyleyen Boztürk sözlerini, “Sevgililer Günü’nü daha özel hale getirmek isteyenler için tasarım takılar da yapabiliyoruz. Kişi beğendiği, istediği modeli bize söylüyor, hazırlıyoruz. Tabii bunun için Sevgililer Günü’nden günler önce sipariş verilmeli” şeklinde noktalıyor. Safir Gold’da herkesin bütçesine ve tarzına uygun, birbirinden şık ve kaliteli ürünler bulmak mümkün. Siz de Sevgililer Günü’nde sevdiğinizi mutlu edecek bir sürpriz yapmak isterseniz, Safir Gold’a mutlaka uğrayın deriz.

 

İLETİŞİM

Adres: İstiklal Caddesi No: 40, Kuyumcular Çarşısı çıkışı (Eski Evin Şarküteri’nin bulunduğu iş yeri), İzmit/ Kocaeli

Telefon: 0532 327 70 53 - 0 262 324 94 66

Instagram: @safirgold41

ETİKET :   safir kuyumculuk kuyumcu altın pırlanta inci erkek kadın 14 şubat sevgililer günü sevgili aşk sevgi hediye yüzük kolye küpe bileklik saat muharrem boztürk fatih boztürk ahmet boztürk izmit kocaeli