kocaeli , 18-02-2020

Sevgi Tomurcukları, bayramı coşkuyla kutladı

İzmit Sarper mevkiinde eğitim veren Sevgi Tomurcukları Gündüz Çocuk Bakımevi’nin minik öğrencileri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde gerçekleştirdikleri programla doyasıya eğlendi

17:55:13 | 2018-10-26

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Zeynep Koçak ve Esma Kalender’in ortaklığında kurulan, Orhan Mahallesi Huzur Sokak'ta (Bağçeşme Sarper mevkii) eğitim veren Sevgi Tomurcukları Gündüz Bakımevi’nin öğrencileri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu şimdiden yaşadı. Minik öğrenciler kendileri için hazırlanan törende doyasıya eğlendi. İzmit Belediye Binası önünde düzenlenen kutlamaya; İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Güray Oruç, Sevgi Tomurcukları Gündüz Bakımevi’nin kurucuları Zeynep Koçak ve Esma Kalender, minikler ve velileri katılım gösterdi.

 

EN GÜZEL PARÇALARI ÇALDILAR

Belsa önünde düzenlenen töreni çevredeki vatandaşlar da ilgiyle izlerken, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Bando Takımı birbirinden güzel parçaları çocuklar için çaldı. Coşkunun hakim olduğu törende deneyimli perküsyon sanatçısı Murat Bizel, yaptığı gösteriyle izleyenleri kendine hayran bırakırken çocuklarda davullarıyla bandoya eşlik etti.

 

ÇİÇEK TAKDİM ETTİLER

Sevgi Tomurcukları Gündüz Bakımevi’nin kurucuları Zeynep Koçak ve Esma Kalender verdikleri destekten dolayı İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Güray Oruç’a çiçek takdim etti. Etkinlik İzmit Belediye Binası önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

ETİKET :   Sevgi Tomurcukları 29 ekim cumhuriyet bayramı cumhuriyet kutlama