Sevdiklerinize en güzel çiçekler Açelya Çiçek’ten

PAYLAŞ

İzmit Yenişehir Mahallesi’nde 38 yıldır Kocaeliler’e hizmet veren Açelya Çiçek, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri bekliyor

Sevgilinize hala ne alacağınıza karar veremediyseniz, onun kalbini kazanmanın en güzel yolu bir buket gül ya da birbirinden şık aranjmanlarla süslen çiçekler… Kaliteli, canlı ve en güzel çiçek nereden alınır diyorsanız da adresiniz 38 yıldır hizmet veren Açelya Çiçek. 1970 yılında merhum Reşat Sakarya ile ‘Çiçekçi Kazım’ olarak tanınan Kazım Sakarya tarafından kurulan ve bugün Coşkun Sakarya’nın sahibi olduğu Açelya Çiçek, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne hazır. 38 yıldır İzmit Yenişehir Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:136 adresinde hizmet veren Açelya Çiçek, Sevgililer Günü’nde sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere gün boyu hizmet verecek.

İNTERNETTEN SİPARİŞ ALINIYOR

Kocaeli’nin ilk çiçekçisi olarak tanınan Açelya Çiçek, kendi ismiyle internet üzerinden de çiçek satışı yapan ilk firma. 11 dağıtım aracıyla Kocaeli’nin her yerine en geç 2 saatte çiçek siparişlerini ulaştırdıklarını söyleyen iş yeri sahibi Coşkun Sakarya, “11 personelimizle Kocaelililer’in hizmetindeyiz. Açelya Çiçek olarak internetten çiçek satışı yapan ilk firmayız. www.acelyabotanik.com adresinden çiçek siparişi veren müşterilerimizin talepleri anında yerine getiriliyor. Sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere bir telefon kadar uzağız” dedi.

ÖZEL GÜNLERİ HATIRLATIYORUZ

Sevgililer Günü’nde çiçek fiyatlarının değişmediğinin altını çizen Coşkun Sakarya, önemli günlerde bir buket çiçeğin gönülleri fethetmede önemli bir araç olduğunu kaydetti. Müşterilerinin özel günlerini de kayıt altına aldıklarını söyleyen Coşkun Sakarya, “Özel günler geldiğinde müşterimize SMS ya da mail yoluyla hatırlatma yapıp bir talepleri olup olmadığını da soruyoruz. Böylece müşterilerimiz özel günleri atlamamış oluyor” dedi.

EN ÇOK TERCİH EDİLENLER

Sevgililer Günü’nde en çok gül ve orkide siparişi aldıklarını söyleyen Coşkun Sakarya, fiyatlarını da paylaştı:

Gül: 10 TL (tane)

Orkide: 125 TL (çift)

Orkide: 80-100 TL (tek)

Mavi Orkide: 150-200 TL arası

İLETİŞİM İÇİN

WHATSAPP SİPARİŞ HATTI: 0553 184 80 55

WEB: www.acelyabotanik.com

TEL: 0262 332 54 44-0262 311 68 92

Bir Cevap Yazın