kocaeli , 05-07-2020

Şehit ve gazi ailelerine vali Aksoy’dan anlamlı ziyaret

Vali Hüseyin Aksoy Şehit Ailelerini ve Gazi Fikret Çubukçuoğlu’nu ziyaret etti

11:00:52 | 2019-08-07

Kocaeli Vali Hüseyin Aksoy, Kurban Bayramı öncesi şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti, her daim onların yanlarında olduklarını belirtti. Ziyaretlerde vali Aksoy’a;  Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Mesut Yalçın, Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer, İl Müftüsü Sinan Cihan ve Gölcük İlçe Müftü Vekili Adnan Yıldız eşlik etti.

 

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DUA

Vali Aksoy; Van’da vatani görevini yapmakta iken şehadet mertebesine eren piyade çavuş Zafer Trabzonlu, Tunceli’de vatani görevini yapmakta şehit düşen onbaşı Adem Başoğlu’nun ailelerini Gölcük’teki evlerinde ziyaret etti. Ziyaretler sırasında Gölcük İlçe Müftü Vekili Adnan Yıldız, şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okudu ve İl Müftüsü Sinan Cihan ise dua yaptırdı.

 

TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

Vali Aksoy, şehit ailelerini ziyaretinden sonra 1980 yılında Denizli iline vatani görevini yapmak için giderken Kayseri’de meydana gelen trafik kazası sonucu Gazi olan Gazi Fikret Çubukçuoğlu’nu da ziyaret etti.  Vali Aksoy ekonomik seferberlik çağrısına duyarsız kalmayıp üzerine kayıtlı olan evini devlete bağışlayan gazi Çubukoğlu’na bu duyarlılığından dolayı teşekkür belgesini verdi. Aileler kendilerini yalnız bırakmayan Vali Aksoy’a teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.
ETİKET :   Kocaeli kocaeli valisi hüseyin aksoy şehit aileler ziyaret bayram gazi

Tümü