kocaeli , 25-05-2019

Sadece ikimiz biliyoruz…

“Her kız çocuğu babasına aşık doğar” diyen Ece Akar, babası CHP İl Başkan Yardımcısı Hasan Akar’a olan sevgisini şöyle anlattı: “Birbirimize olan sevgimizi sadece ikimiz biliyoruz. Sevgimiz hiç azalmasın aslan babam”

14:05:58 | 2018-06-14

Babalarımız…

Sırtımızı güvenle yasladığımız bir dağdır onlar…

Her ne olursa olsun her zaman arkamızda olduklarını biliriz.

Onların o mübarek elleri her zaman üzerimizdedir, bazen biz görmesek de…

Varlıkları bize güç verir…

Babalarımız; hiçbir zorluk karşısında yıkılmamayı, düştüğümüzde ayağa kalkmayı, tüm güçlüklere rağmen dimdik durmayı öğretir bize.

Hayata karşı duruşumuzda, başarımızda, mutluluğumuzda payları o kadar büyüktür ki…

Babalar Günü dolayısıyla tüm babaların gününü kutlarken kentimizin tanınmış isimlerinden olan CHP İl Başkan Yardımcısı Hasan Akar’ı güzel kızı Ece Akar anlattı.

Ece Akar, babasına olan sevgisini şu sözlerle ifade etti: “

Her kız çocuğu babasına aşık doğar. Biraz hayran, bolca kıskanç. Her kız çocuğu aslında en çok babasının ilgisine muhtaçtır. Babasının takdirini bekler, onun beğenisini kazanmak için uğraşır. Benim babamla ilişkim hiç filmlerdeki gibi arkadaşça olmadı. Büyük ihtimalle annemin de benim de fazla çocuksu yapılarımız olmasından, babam hep ailede ciddi ve işleri yürüten kişi oldu. İçindeki duygusal tarafı çok nadiren görebildim. Her gördüğümde de; bu kaya gibi sert adamın içindeki çocuğa şaşırdım. Bu yüzden onunla geçirdiğim her saniye çok önemli benim için. Küçükken, beni omzuna alıp sokaklarda dolaştığımızı, salonda uyuyakaldığımda beni kucağına alıp yatağıma götürüşünü hatırlıyorum. En güzel çocukluk anılarım babamın omuzlarında. Mezuniyetimde; o gururlu, sert duruşun arkasındaki çocuksu sevinci görebilen tek kişi bendim. Belki de bu yüzden birbirimizi ne kadar sevdiğimizi sadece ikimiz biliyoruz.

Sevgimiz hiç azalmasın, Babalar Günün kutlu olsun aslan babam.”
ETİKET :   babalar günü baba evlat kız çocuğu ece akar hasan akar

Tümü