kocaeli , 11-08-2020

Sabancı'da gençlik sergisi

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ile Başiskele Misak-ı Milli Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu 'Gençlik Sergisi' törenle açıldı

11:34:34 | 2019-05-24

İzmit Sabancı Kültür Merkezi'nde gerçekleşen açılışa Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, İl Kültür ve Turizm Müdür vekili Ercan Yamen, Gölcük İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Naim Yüksel, Okul Müdürleri Atilla Bayram, Ahmet Cengiz Altınbaş ve davetliler katıldı. Kurdele kesiminin ardından sergiyi gezen Kaymakam Mustafa Irmak, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ercan Yamen öğrencilerin eserleri ile tek tek ilgilenip, onlarla sohbet etti.

OKULLARI TEBRİK ETTİ

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi’nde resim kurslarını veren Resim Öğretmeni Nilüfer Oruç çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Başiskele Misak-ı Milli Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Saliha Altunbaş da Sergide yer alan tabloların yağlı boya ve akrilik natürmort, pop art sanatı, mask, röprodüksiyon, kuiling, keçe çalışmaları, desen ve karakalem çalışmalarından oluştuğunu söyledi. Protokol başarılarından dolayı öğrencileri ve okul idaresini tebrik etti.
ETİKET :   Kocaeli Kültür ve Turizm Müdürlüğü sergi resim sergisi sabancı kültür merkezi

Tümü