kocaeli , 05-08-2020

Rüya gibi koleksiyon

Gülaçtı Kuyumculuk, sadece kadınları değil erkekleri de mest edecek bahar koleksiyonuyla karşınızda. En özel günlerde ışıltınıza ışıltı katmak için bu koleksiyonu mutlaka görmeli hatta size en yakışanına sahip olmalısınız

19:52:26 | 2018-04-12

Takıyı kim sevmez ki… Kadının da erkeğin de şıklığını tamamlayan yegane süstür takı. Baharın ışıltısının gözlerimizi kamaştırdığı şu günlerde kentimizin en güvenilir markalarından biri olan Gülaçtı Kuyumculuk, hem kadınlar hem de erkekler için muhteşem tasarımlardan oluşan bir bahar koleksiyonu hazırladı. Eşsiz yüzükler, harika bileklikler, tasarım kolyeler erkeklere ve kadınlara özel saatler ile baharın tüm renklerini üzerinizde taşıyın.

 

FARK YARATMAK İSTİYORSANIZ
Gülaçtı Kuyumculuk, İzmit İstiklal Caddesi üzerinde çok uzun yıllardır hizmet veren devasa mağazasının yanı sıra, 41 Burda AVM içerisinde bulunan Stil by Gülaçtı özel konsept mağazasıyla da fark yaratmak isteyen kadınlara ve şıklığına önem veren beylere hitapediyor. Gülaçtı Kuymculuk, şimdi şıklığına önem veren herkesi muhteşem koleksiyonunu görmeye davet ediyor.


DÜNYANIN EN BÜYÜK MARKALARI
Bünyesinde pek çok farklı markanın en özel ürünlerini barındıran Gülaçtı; Roberto Bravo, Atasay, Altınbaş, Assos, Longines Versace, Seiko gibi dünyaca ünlü markalarla birlikte çalışıyor. Bu markaların geniş kataloglarından kentimizin şıklığına önem veren beyleri ve bayanları için çok özel bir seçkiyi Gülaçtı mağazalarında bulmanız mümkün. Bu rüya gibi koleksiyona sahip olmak farkınızı ve ışıltınızı yansıtan bir detay olacak.

 

HARİKA SEÇENEKLER GÜLAÇTI’DA
Muhteşem tasarımlardan oluşan koleksiyonları Gülaçtı’da hemen görmeye ne dersiniz? Çok seçkin parçalardan oluşan koleksiyonları, özel markaların yanında Gülaçtı’nın kendine özgü tasarımları da taçlandırıyor. İster klasik, ister özel bir tema olsun Gülaçtı Kuyumculuk’ta genç-yetişkin, kadın-erkek herkese ve her bütçeye göre bir koleksiyon bulunuyor. Gülaçtı Kuyumculuk’ta istediğinizden fazlasını bulabilirsiniz.

 

GÜLAÇTI FARKIYLA TANIŞIN
Kocaeli’de uzun yıllardır sağladığı güven ve tartışılmaz kalitesiyle Gülaçtı Kuyumculuk size, ihtiyacınız olandan fazlasını sunuyor. Baştan aşağı ışıltı ve zarafetle süslenmiş çok özel seriler ve seçkin koleksiyonlarla kendinizi biraz şımartmanın tam zamanı. Stil’in eşsiz tasarımlarını 41 Burda AVM’de Stil by Gülaçtı ve İzmit İstiklal Caddesi Belediye İş Hanı’nda bulunan Gülaçtı Kuyumculuk satış merkezinde bulabilirsiniz.

 

 
ETİKET :   Gülaçtı Kuyumculuk

Tümü