kocaeli , 14-08-2020

Resim yarışmasında kazananlar belli oldu

Kocaeli Barosu, 1-5 Nisan Avukatlar Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Çocuğum ve Haklarım Var’ isimli resim yarışmasının kazananları belli oldu

14:36:25 | 2019-04-02

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

1-5 Nisan Avukatlar Haftası nedeniyle Kocaeli Barosu tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında düzenlenen ‘Çocuğum ve Haklarım Var’ isimli resim yarışmasında kazananlara ödülleri verildi. Kocaeli Adliyesi’ndeki Baro Salonu’nda gerçekleşen ödül törenine Kocaeli Barosu Başkanı Bahar Gültekin Candemir, baroya bağlı avukatlar ve öğrenciler katıldı.

TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM

Ödül töreninde bir konuşma yapan Kocaeli Barosu Başkanı Bahar Gültekin Candemir “ Baromuz tarafından düzenlenen resim yarışmamıza katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde dereceye giren resimleri tebrik kartı haline getirmek için bu yıl yarışmamızı biraz daha erken yaptık. Böylelikle bu resimler ulusal alanda da sergilenmiş olacak” dedi.

ÖDÜLLER VERİLDİ

Baro Başkanı Candemir’in ardından ödül törenine geçildi. ‘Çocuğum ve Haklarım Var’ isimli resim yarışmasının birincisi Karamürsel Atatürk Ortaokulu’ndan Göksel Kuzu olurken ikinciliği Kartepe Avni Akyol İlkokulu öğrencisi Arda Acar elde etti. Yarbay Refik Cesur İlkokulu öğrencisi Luceyn El Esad üçüncü oldu. Arslanbey İlkokulu öğrencisi Ayşe Erva Küçük jüri özel ödülüne layık görülürken Karamürsel Atatürk Ortaokulu’ndan Miray Geçilmez, Gebze Cumhuriyet İlkokulu’ndan Muhammed Melih Muradoğlu ve Karamürsel Atatürk Ortaokulu’ndan Kadir Gezici mansiyon ödülünün sahibi oldu. Yarışmanın birincisi Göksel Kuzu’ya ödül olarak bilgisayar hediye edilirken ikinci Arda Acar ise bisiklet kazandı. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğrencilere katılım madalyası takdim edildi.  

ETİKET :   Kocaeli Barosu Avukatlar Haftası