kocaeli , 29-05-2020

RANAKAPLAN Akademi büyüyor

Profesyonel koç Rana Kaplan, RANAKAPLAN Akademi’yi büyütüyor. Kaplan, kasım ayında Trabzon’da bir şube açacak

12:36:27 | 2019-10-26

Türkiye'de kurumsal koçluk uygulamalarını yapan ilk profesyonel koçlardan olan, RANAKAPLAN Akademi’nin kurucusu Rana Kaplan, başarısına bir yenisini daha ekledi.

KOSGEB kredisiyle yola çıkıp AB Parlementosu’nda ‘liderlik’ eğitimi verecek kadar kendini geliştiren Rana Kaplan, 15 yılda 4 ülkede 12 farklı şehirde eğitimler veren bir markaya dönüştü.

AB Parlementosu’nda milletvekilleri, belediye başkanları, kamu organizasyonlarındaki yöneticiler ve liderlerin olduğu 80 kişilik bir ekibe, 4 saat süren bir liderlik eğitim veren profesyonel koç Rana Kaplan, eğitim sonrasında oradaki üst düzey yöneticilerle de bireysel seanslar yapılması noktasında görüşmeler sağladı. Kaplan, AB Parlementosu’nda yeniden eğitim vermek için şimdiden planlamalara başladı. Kasım ayında yeni bir proje için yine Brüksel'e gidecek olan Rana Kaplan, RANAKAPLAN Akademi bünyesine bir şube daha ekliyor.

1 Kasım’da Trabzon şubesini açacak olan Rana Kaplan, şimdiden büyük heyecan yaşıyor.
ETİKET :   rana kaplan ranakaplan akademi profesyonel koç AB parlementosu kocaeli trabzon liderlik eğitimi liderlik kocaeli life

Tümü