kocaeli , 14-08-2020

Rana Kaplan, ilk kitabını tanıttı

RANAKAPLAN Akademi’nin kurucusu, profesyonel koç Rana Kaplan, 15 yıllık birikimini kaleme aldı, ilk kitabını basın mensuplarına tanıttı

12:25:22 | 2019-06-18

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

Bugüne kadar pek çok kurum ve kuruluşa eğitim veren ve ‘hocaların hocası’ olarak anılan eğitimci, RANAKAPLAN AKADEMİ’nin kurucusu profesyonel koç Rana Kaplan, ilk kitabı olan ‘Koçluk Kitabı’N için basın mensuplarıyla bir araya geldi. Karakuzu Steak House’da düzenlenen basın toplantısında ilk kitabı hakkında bilgiler veren Rana Kaplan'ı basın mensupları ilgiyle dinledi.

 

 

İŞE YARAYAN BİLGİLER

Rana Kaplan’ın Koçluk Kitabı’N adını verdiği ilk eserinin içeriğinin önemli olduğunu belirten Kaplan, “Kitabın içerisinde yer alan bilgiler çok değerli. Bireysel anlamda kişinin kendini yönetebilecek, kendisinin farkında olabileceği çok değerli bilgileri bir araya getirmeye çalıştım. Deneyimlerimi ve tecrübelerimi değil işe yarayan bilgilerin uygulamalı halini yazdım” dedi.

 

YOL GÖSTERİCİ

Yazdığı kitapla ‘Her eve bir koç’ olmak istediğini belirten Rana Kaplan “ Herkese yol gösterici olduğunu düşündüğüm bir kitap yazdım. Bu kitabı yazarken hiçbir yayın eviyle çalışmadım. Her birey kendinden ve hayatından memnun olduğunda dünyadaki 7.5 milyar insanın da mutlu olacağını ve dünya barışına katkısı olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

 

DEVAMI GELEBİLİR

Kitabını 15 yıllık bir tecrübe sonucu çıktığının altını çizen Kaplan “Kitap 15 yıllık bilgi birikimimin ürünü. Ancak kitabı yazmaya karar verdikten sonra tamamlanması 4-5 ay sürdü. Ekin Sanat Yayınları aracılığıyla çıkan ilk baskıda 2 bin adet kitap basıldı. Bundan sonra bu kitabın devamı da gelebilir” ifadelerini kullandı.
ETİKET :   RANAKAPLAN Akademi Rana Kaplan Koçluk Kitabın eğitim kitap yaşam koçu koç profesyonel koç

Tümü