kocaeli , 03-06-2020

Pink Secret Butik’in açılışına Selin Ciğerci geliyor

İzmit’te kısa sürece önce hizmete açılan ve tarz sahibi kadınların en uğrak butiği olan Pink Secret Butik, açılışını sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile yapacak

16:27:49 | 2019-09-03

Uzun yıllardır tekstil sektöründe olan Ceren Şahin’in İzmit Karabaş Mahallesi Köseoğlu Sokak’ta hizmete açtığı Pink Secret Butik, görkemli bir açılış yapmaya hazırlanıyor. İzmitli kadınların yeni butiği Pink Secret, açılışını sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile yapacak. 7 Eylül Cumartesi günü saat 13.00’te gerçekleşecek açılış öncesi butik sahibi Ceren Şahin ve mağaza müdürü Aleyna Uzun, konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için kolları sıvadı.

  

TARZ KADINLARIN BUTİĞİ

Tarz kadınların butiği olma iddiasıyla sektöre yeni bir soluk getiren Pink Secret, şimdiden farklılık arayan kadınların en uğrak butiği oldu. Ünlü isim Selin Ciğerci ile renkli bir açılışa imza atacak olan Pink Secret Butik, şimdiden kendisini konuşturmaya başladı, dikkatleri üzerine çekti. Açılışta kaliteli ve ünlü kadın giyim markalarının sonbahar kreasyonlarını da görücüye çıkaracak olan Pink Secret Butik’in açılışını kaçırmayın deriz.

 

 

 




ETİKET :   pink secret butik ceren şahin aleyna uzun mağaza butik kadın moda stil tarz kıyafet giyim kocaeli

Tümü