kocaeli , 27-05-2019

Pera, yeni klibini Hayal Kahvesi’nde çekti

Alternatif rock müziğin önemli temsilcilerinden Pera grubu, yeni albümlerinin çıkış parçası için Hayal Kahvesi Kocaeli’de klip çekti

10:38:33 | 2018-09-19

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

2008 yılında kurulan ve­ yaptıkları müzikle kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Pera grubu, yeni albüm hazırlıklarına devam ediyor. Pera grubu bu kapsamda söz ve müziği Gökhan Mandır’a ait olan ‘Yandım’ isimli çıkış parçasının klibini Hayal Kahvesi Kocaeli’de çekti.

HAYAL KAHVESİ BİZİM EVİMİZ

Grubun kurucusu ve solisti olan Gökhan Mandır, klibin neden Hayal Kahvesi’nde çekildiği sorusuna “Hayal Kahvesi bizim evimiz oldu. Türkiye’de klip çekmek için en güzel ambiyansa sahip bir yer Hayal Kahvesi.  Burada daha önce konserler de verdik. Çok güzel geri dönüşler aldık. Burası her şeyiyle bizim için çok uygun bir ortam. Hayal Kahvesi’ne çok teşekkür ediyorum” dedi.

HİKAYESİ SÜRPRİZ OLSUN

Yandım isimli şarkının hikayesinin hayranları için sürpriz olmasını isteyen Mandır “Normalde rock grupları tüm enstrümanları eline alıp bu şekilde klip çekerler ama aslında biz burada kısa film çekiyoruz. Beklenmedik bir şey yapmayı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Görüntü yönetmenliğini Hakan Ünalan’ın, klip yönetmenliğini Gökhan Mandır’ın üstlendiği ‘Yandım’ şarkısının Ekim ayının sonunda hayranlarıyla buluşması bekleniyor.
ETİKET :   Hayal Kahvesi Kocaeli pera grubu gökhan mandır hakan ünalan barış ceylan kaya sevinç klip

Tümü