Pancar Mutfak’tan kış mevsimi tadım akşamı

PAYLAŞ

İzmit Yahya Kaptan Mahallesinde hizmet vermekte olan Pancar Mutfak, 16 Aralık Cumartesi akşamı Kış Mevsimi Tadım Akşamı ile İzmitlileri inanılmaz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor

Dünya’nın en önemli akademilerinden biri olan Mutfak Sanatları Akademisi’nden  aldığı eğitim ile birlikte uzun bir süre prestijli otel ve restoran görev alan Gencay Keskin’in İzmit’te devam ettiği aşçılık serüveni Pancar Mutfak ile taçlandı. Pancar Mutfak, 16 Aralık Cumartesi akşamı gerçekleştireceği Kış Mevsimi Tadım Akşamı ile sizleri inanılmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.

GECENİN YILDIZI KUZU PİRZOLA

16 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek Kış Mevsimi Tadım Akşamı’nda İzmit’te bir ilk yaşanacak. Pancar Mutfak’ın Kış Mevsimi Tadım Akşamı Fırında İlik ile başlayıp enfes lezzetler ile devam edecek. İstiridye Mantarı ile lezzet yolculuğuna devam edecek konuklar Rezeneli Elma Salatası’ndan sonra gecenin yıldızı Kuzu Pirzola ile unutulmayacak leziz anlar yaşayacak. Lavantalı Creme Brulee sonrası Kayısı Püreli Çikolatalı Kek ile beraber gece tatlı bitecek.

YENİ BİR SERÜVEN

Kış Mevsimi Tadım Akşamı ile konuklarını yeni bir serüvene davet eden Pancar Mutfak şık bir yemek ile birlikte sunulan içecekleri ile de damağınız kadar kalbinize de hitap ediyor. Rakı ve biranın yanı sıra kırmızı veya beyaz şarap ile servis edilen yemekler soğuk kış mevsiminde içinizi ısıtacak. Alkol kullanmak istemiyorsanız asitli-asitsiz içecekler ile akşam yemeğinize devam edebilirsiniz.

Pancar Mutfak’ın 16 Aralık Cumartesi günü gerçekleştireceği Kış Mevsimi Tadım Akşamı’na katılmak istiyorsanız (0262) 311 02 62 numaralı telefonu tuşlayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın