kocaeli , 22-01-2020

Özgürce hayal kuranlar için Yenİ Civic Hatchback

Yeni Civic Hatchback, 182 PS gücündeki 1,5 L VTEC turbo motoruyla Honda’nın yenilikçi ruhunu ve mükemmeliyetçi bakış açısını bir araya getiriyor...

16:15:43 | 2017-04-05

Yeni Civic Hatchback, 182 PS gücündeki 1,5 L VTEC turbo motoruyla Honda’nın yenilikçi ruhunu ve mükemmeliyetçi bakış açısını bir araya getiriyor...


Direksiyonun başına her geçtiğinizde heyecanı ve konforu hissedeceğiniz, hatchback dünyasına yeni bir boyut getiren iç hacmiyle tamamen özgün bir otomobil. Yeni Civic Hatchback, sportif ruhuyla hayatınız için vazgeçilmez olacak. Yeni Civic Hatchback’in tasarımındaki sert ve keskin çizgilerle yumuşak ve dinamik kıvrımlar, ona hem şık hem de sportif bir ruh katıyor.

 

HEYECAN DOLU

Heyecan veren sıra dışı tasarıma sahip yeni Civic Hatchback ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Kaslı çizgileri, güçlü performansı ve ortada konumlandırılan çift egzoz çıkışıyla yeni Civic Hatchback içinizdeki sportif ruhu yansıtacak. Aerodinamik açıdan optimize edilmiş gövde kiti, gösterişli stop lambaları ve tavan spoyleri, yeni Civic Hatchback’e hem estetik hem de dinamik bir görünüm kazandırıyor.

2017 Honda Civic Hatchback Sport Touring

2017 Honda Civic Hatchback Sport Touring

Dinamik tasarıma sahip siyah ön ızgara ve güçlü LED ön farların ardındaki 182 PS gücündeki 1.5 L VTEC Turbo motor, yeni Civic Hatchback’in göz alıcı tasarımına etkileyici performansı ekliyor. Kırmızı aydınlatmalı göstergeler, alaşımlı pedallar, deri direksiyon simidi ve karbon görünümlü detaylar da bu sportif ruhu destekliyor. Kısacası yeni Civic Hatchback kalp atışınızı hızlandırmak için sizi bekliyor. Yeni Civic Hatchback’in direksiyonuna geçtiğiniz an onunla yola çıkmak için sabırsızlanacaksınız.

 

BENZERSİZ SÜRÜŞ


Ergonomik sürüş pozisyonu ve çift pinyonlu yeni direksiyon sistemiyle yeni Civic Hatchback, mükemmel bir geri bildirim ve kontrol sağlarken benzersiz bir sürüş deneyimi de yaşatıyor. Yeni Civic Hatchback’in çok noktadan bağlantılı arka süspansiyon ve McPherson tipi ön süspansiyonu sürüş dinamizmini destekliyor. Tüm bu teknolojiler en ileri mühendislikle buluştu ve bugüne kadar en gelişmiş, en sportif Civic Hatchback ortaya çıktı. Tamamen hafif bir gövde elde etmek için yeni Civic Hatchback, en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.

civic-hb-gb-1-1

DAHA DİNAMİK


Yüksek dayanımlı malzemelerle yeni Civic Hatchback, hem hafif hem de sağlam bir gövde yapısına sahip. Böylece daha dinamik, daha atak. Yeni Civic Hatchback ile hayatınızın her anında performansı yaşamanız için Honda mühendisleri gece gündüz çalıştı ve 182 PS gücündeki 1.5 L VTEC Turbo motoru tasarladı. Yeni Civic Hatchback’in yüksek performanslı motoru, yumuşak vites geçişleriyle öne çıkan CVT şanzımanıyla donatıldığında, performans ve yakıt ekonomisi arasında mükemmel bir denge ortaya çıkıyor. Bu denge de Honda’nın Earth Dream Technology felsefesini yansıtıyor.

Detaylı bilgi için: www.hondaplazahaldiz.com
ETİKET :   Civic Hatchback Honda

Tümü