Özel Kocaeli Hastanesi’nden 2 protokol anlaşması

Özel Kocaeli Hastanesi ve Özel Kocaeli Tıp Merkezi Şehit ve Gazi Sen Kocaeli Şubesi ve HAKSEN Kocaeli Şubesi ile bir protokol anlaşması imzaladı

2 ÖNEMLİ PROTOKOL

Özel Kocaeli Hastanesi sağlık protokollerine devam ediyor. Son olarak Şehit ve Gazi Sen Kocaeli Şubesi ve HAKSEN Kocaeli Şubesi ile bir protokol anlaşması imzaladı.

Şehit ve Gazi Sen İl Başkanı Özel Kocaeli Hastanesi ve Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin protokolün kendileri için anlamlı olduğunu ve yeni yapılanmaya çalışan bir kurum olarak verilen desteğin çok önemli olduğunu belirtti. Haksen Kocaeli İl Başkanı Seda Dereci, araştıran,doğru olanı kendine ilke edinen ve yol gösterici olmaya çalışan olmayı ilke edinmiş bir yapı olarak,  sağlık anlamında da doğru hizmet anlayışına sahip olan Özel Kocaeli Hastanesi ile protokol anlaşması yapmış olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.   

Özel Kocaeli Hastanesi Kurumsal İletişim Müdürü Ayşegül Yıldız, misyonu itibari ile Şehit ve Gazi Sen ile protokol anlaşması yapmış olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Kurumlar için hayırlı olmasını temenni etti.