kocaeli , 24-07-2019

Özel Kır Çiçeklerim hayran bıraktırdı

Özel Kır Çiçeklerim Anaokulu'nun yılsonu gösterisi ve 10. yıl kutlamaları bir arada gerçekleşti, minikler gösterileriyle davetlileri kendilerine hayran bıraktırdı

13:25:59 | 2018-05-15

Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen Özel Kır Çiçeklerim Anaokulu yılsonu gösterisine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, eşi Tuğba Yıldırım, ilçe sağlık müdürü Ferhan Uğur ve çok sayıda aile katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, Özel Kır Çiçeklerim Anaokulu Kurucusu Meral Canbal’ın açılış ve selamlama konuşmalarıyla devam etti. Ardından kurulduğu günden bu yana desteklerini esirgemeyen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, kurucu müdür Meral Canbal ve tüm akademik kadroyu tebrik etti. Yıldırım, "10 yıldır Karamürsel’de hizmet veren ve çocuklarımızı emanet ettiğimiz kurumun nice 10 senelerce ayakta kalmasını diliyorum" diyerek tüm misafirlere iyi seyirler diledi. 

Konuşmaların ardından başlayan yılsonu gösterisi çocukların yaptığı koro, dans, tiyatro ve kep atma töreni ile devam etti. minikler, yetenkelerini sergilerken aileleri de onlarla gurur duydu.

ETİKET :   özle kır çiçeklerim anaokulu çocuk gösteri yılsonu