Onu ilk gördüğüm an: Selin-Gencay Keskin

PAYLAŞ

14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, kentimizin tanınmış çiftlerine aşk hikayelerinin nasıl başladığını sorduk

HABER: Eylem Selvi ARI

Tebrizli Şems’in de dediği gibi ‘Aşksız geçen bir ömür, beyhude yaşanmıştır.’ İşte bir şubat daha geldi… Bitmeyen sevdaların, ölümsüz aşkların, tutkulu sevgililerin ayı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, yıllardır artarak devam eden aşklarıyla görenlere ‘maşallah’ dedirten çiftleri konuk ettik sayfalarımıza. Kentimizin tanınmış çiftlerine iki soru sorduk… Beylerden, eşlerini ilk gördükleri anda ne hissettiklerini; eşlerinden ise evlenme teklifini nasıl aldıkları anlatmalarını istedik. Aşklarıyla Leyla ile Mecnun’u kıskandıran Kocaelili çiftlerin sevgi dolu hikayelerini keyifle okuyacaksınız.

Selin Süloğlu Keskin/Avukat

ÖMÜRLÜK OLACAĞINI BİLİYORDUK

Aslında eşim daha evlenme teklif etmeden evleneceğimizi biliyordum. Biz üniversitede birlikte olmaya başladık. İlk yıllar aklımızdan tabii ki evlilik gibi düşünceler geçmiyordu ancak zaman geçtikte aslında ömür boyu birlikte olmak istediğimizi biliyor ve birbirimize hissettiriyorduk. Evlenme teklifi işin biraz formalitesi gibi oldu yani. Ama onu da o kadar beklenmedik ve spontane bir anda yaptı ki ağlamıştım.

Gencay Keskin/Endüstri Mühendisi-İşletmeci

HAYATIMIN EN ÖNEMLİ PARÇASI

Biz daha önce de birbirimizi tanıyorduk ama herhangi bir ilişkimiz yoktu. Üniversitede yeniden karşılaşıp görüşmeye başladığımızda Selin’in yanında hem heyecanlandığımı hem huzur bulduğumu, mutlu olduğumu, eğlendiğimi ve onunla her şeyi paylaşabileceğimi fark ettim. Onunla eksik yanımı tamamlanmış gibiydim. Hep hayatımda olmasını istedim ve ne mutlu ki hayatımın en önemli parçası oldu.

Bir Cevap Yazın