Onu ilk gördüğüm an: Şehbal-Muratcan Özbek

PAYLAŞ

14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, kentimizin tanınmış çiftlerine aşk hikayelerinin nasıl başladığını sorduk

HABER: Eylem Selvi ARI

Tebrizli Şems’in de dediği gibi ‘Aşksız geçen bir ömür, beyhude yaşanmıştır.’ İşte bir şubat daha geldi… Bitmeyen sevdaların, ölümsüz aşkların, tutkulu sevgililerin ayı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, yıllardır artarak devam eden aşklarıyla görenlere ‘maşallah’ dedirten çiftleri konuk ettik sayfalarımıza. Kentimizin tanınmış çiftlerine iki soru sorduk… Beylerden, eşlerini ilk gördükleri anda ne hissettiklerini; eşlerinden ise evlenme teklifini nasıl aldıkları anlatmalarını istedik. Aşklarıyla Leyla ile Mecnun’u kıskandıran Kocaelili çiftlerin sevgi dolu hikayelerini keyifle okuyacaksınız.

Şehbal Özbek/ FIt4ever Pazarlama Sorumlusu

GÜLÜŞÜNE ‘HAYIR’ DİYEMEM

3 kez evlenme teklifi aldım ve üçüncüsünde kabul ettim. İlk ikisi gayet eğlenceli ama sonuncusu reddedilmeyecek kadar romantikti. Biz tanıştığımız andan itibaren birbirinden keyif alan ve dost olmayı da başarabilen bir çift olduk. Şu veya bu hareketi teklif için etkili oldu diyemem ama onun hiçbir zaman ‘hayır’ diyemeyeceğim bir gülüşü vardır. Sürpriz yumurtadan yüzük çıktığı anda da yüzünde aynı gülüş vardı, ben de bu defa ‘evet’ dedim.

Muratcan Özbek/İş Adamı

GÖZLERİMİ GÖZLERİNDEN ALAMADIM

Eşimle ilk tanışmamız, iş görüşmesine geldiğinde olmuştu. Eşim kapıdan girdiği andan itibaren beni etkisi altına aldı. Görüşme esnasında verdiği yanıtlar, konuşması ve zekâsıyla büyülemişti beni. Onun, hayatımı beraber geçirmek istediğim kişi olduğunu o an anladım. Bütün görüşme boyunca gözlerimi gözlerinden ayıramamıştım. Hayatım boyunca kimse beni onun etkilediği gibi etkileyememişti.”

Bir Cevap Yazın