Onu ilk gördüğüm an: Merve-Yasin Akyol

PAYLAŞ

14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, kentimizin tanınmış çiftlerine aşk hikayelerinin nasıl başladığını sorduk

HABER: Eylem Selvi ARI

Tebrizli Şems’in de dediği gibi ‘Aşksız geçen bir ömür, beyhude yaşanmıştır.’ İşte bir şubat daha geldi… Bitmeyen sevdaların, ölümsüz aşkların, tutkulu sevgililerin ayı. 14 Şubat Sevgililer Gün13ü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, yıllardır artarak devam eden aşklarıyla görenlere ‘maşallah’ dedirten çiftleri konuk ettik sayfalarımıza. Kentimizin tanınmış çiftlerine iki soru sorduk… Beylerden, eşlerini ilk gördükleri anda ne hissettiklerini; eşlerinden ise evlenme teklifini nasıl aldıkları anlatmalarını istedik. Aşklarıyla Leyla ile Mecnun’u kıskandıran Kocaelili çiftlerin sevgi dolu hikayelerini keyifle okuyacaksınız.

Yasin Akyol/Atılımcı İş Adamları Derneği Başkanı

DAHA ÖNCE TANIMADIĞIM BİR DUYGU

Bazen kendinizi ne kadar dizginlerseniz dizginleyin, bir bakıyorsunuz aşık olmuşsunuz. Merve Hanım’ı ilk gördüğümde bu duyguları içimde dizginleyemedim. Daha önce tatmadığım bir duyguyla karşı karşıyaydım o an. İlk buluşmamızda da bu duyguları yaşayınca kafamda zaten bazı şeyler oturmuştu. Birbirimizi tanıdıkça ileriye dönük hayaller kurmaya başlamıştım.

Merve Akyol/Sigortacı

YÜREĞİ GÜZEL ADAM

Hiç ummadığınız anda birisi karşınıza çıkar ve tüm benliğinizle açarsınız kalbinizi. Yüreği güzel bir adam girmişti hayatıma. Onunla zaman geçirmek, bir şeyler paylaşmak beni mutlu ediyordu. Bana olan ilgisi ve düşünce yapılarımızın uyuşması ileriyle dönük hayaller kurmama sebep oluyordu. Zaten insan aşık olunca söz, hareket, davranış aramaz sevdiğinde. Her hali güzeldir sizin gözünüzde. Her genç kızın hayali olan evlilik teklifi gelince hayatımı birleştirebileceğim, birlikte yaşlanacağım, aşık olduğum adamı bulduğum için hiç düşünmeden ‘Evet’ demiştim” dedi.

Bir Cevap Yazın