Onu ilk gördüğüm an: Merve-Akın Doğan

PAYLAŞ

14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, kentimizin tanınmış çiftlerine aşk hikayelerinin nasıl başladığını sorduk

HABER: Eylem Selvi ARI

Tebrizli Şems’in de dediği gibi ‘Aşksız geçen bir ömür, beyhude yaşanmıştır.’ İşte bir şubat daha geldi… Bitmeyen sevdaların, ölümsüz aşkların, tutkulu sevgililerin ayı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, yıllardır artarak devam eden aşklarıyla görenlere ‘maşallah’ dedirten çiftleri konuk ettik sayfalarımıza. Kentimizin tanınmış çiftlerine iki soru sorduk… Beylerden, eşlerini ilk gördükleri anda ne hissettiklerini; eşlerinden ise evlenme teklifini nasıl aldıkları anlatmalarını istedik. Aşklarıyla Leyla ile Mecnun’u kıskandıran Kocaelili çiftlerin sevgi dolu hikayelerini keyifle okuyacaksınız.

Merve Doğan/Öğretmen

ÖMRÜME ÖMÜR KATACAĞINI BİLİYORDUM

Akın Doğan’ın her sözü her konuşması karşısındakini etkiler. İletişime geçtiği herkese değerli olduğunu, kıymetli olduğunu hissettirir. Doğaldır, içtendir, samimidir… Kısacası sadece bir söz ya da davranışına değildi benim ‘evet’im. Ömrüme ömür katacağını bildiğim için ‘evet’ dedim.

Akın Doğan /Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı

HELE O GÜLÜŞÜ…

Eşimle ilk tanıştığım an onun güzel gözlerindeki ışıltıyı gördüm. Hele ki beni büyüleyen yüzündeki gülüş… Aile dostlarımız vasıtasıyla tanışmıştık, işte benim ömrümü geçireceğim hayat arkadaşım diye düşündüm. İyi ki tanımışım iyi ki eşim olmuş.

Bir Cevap Yazın