Onu ilk gördüğüm an: Hande-Umutcan Özok

PAYLAŞ

14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, kentimizin tanınmış çiftlerine aşk hikayelerinin nasıl başladığını sorduk

HABER: Eylem Selvi ARI

Tebrizli Şems’in de dediği gibi ‘Aşksız geçen bir ömür, beyhude yaşanmıştır.’ İşte bir şubat daha geldi… Bitmeyen sevdaların, ölümsüz aşkların, tutkulu sevgililerin ayı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, yıllardır artarak devam eden aşklarıyla görenlere ‘maşallah’ dedirten çiftleri konuk ettik sayfalarımıza. Kentimizin tanınmış çiftlerine iki soru sorduk… Beylerden, eşlerini ilk gördükleri anda ne hissettiklerini; eşlerinden ise evlenme teklifini nasıl aldıkları anlatmalarını istedik. Aşklarıyla Leyla ile Mecnun’u kıskandıran Kocaelili çiftlerin sevgi dolu hikayelerini keyifle okuyacaksınız.

Hande Özok /Avukat

HALA EVLENME TEKLİFİ BEKLİYORUM!

Evleneli 6,5 yıl oldu, Yağmur isimli bir kızımız var ve inanır mısınız ben hala evlenme teklifi bekliyorum Bizim ilişkimiz öyle bir gelişti ki bir baktık evlenmişiz. Umutcan; içi dışı bir, samimi, komik, en önemlisi de sevgisini her daim hissettiren biri. Galiba Umutcan bana duygularını daha açmadan evleneceğimiz biliyordum.

Umutcan Özok/Avukat

İLK GÖRDÜĞÜMDE ‘EVLENECEĞİM KIZ’ DEDİM

Her ne kadar tanışmamız ile birlikteliğimize başlamamız arasında 6 yıl olsa da ben zaten Hande’yi gördüğüm ilk gün çok heyecanlanmış ve ‘evleneceğim kızı buldum işte’ demiştim.

Bir Cevap Yazın