Onu ilk gördüğüm an: Hande-Hasan Kaya

PAYLAŞ

14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, kentimizin tanınmış çiftlerine aşk hikayelerinin nasıl başladığını sorduk

HABER: Eylem Selvi ARI

Tebrizli Şems’in de dediği gibi ‘Aşksız geçen bir ömür, beyhude yaşanmıştır.’ İşte bir şubat daha geldi… Bitmeyen sevdaların, ölümsüz aşkların, tutkulu sevgililerin ayı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, yıllardır artarak devam eden aşklarıyla görenlere ‘maşallah’ dedirten çiftleri konuk ettik sayfalarımıza. Kentimizin tanınmış çiftlerine iki soru sorduk… Beylerden, eşlerini ilk gördükleri anda ne hissettiklerini; eşlerinden ise evlenme teklifini nasıl aldıkları anlatmalarını istedik. Aşklarıyla Leyla ile Mecnun’u kıskandıran Kocaelili çiftlerin sevgi dolu hikayelerini keyifle okuyacaksınız.

Hande Kaya/Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı

HER GÜN DAHA ÇOK SEVİYORUM

Bana evlenme teklif etmeden önce fikrim belliydi zaten. Hasan, inanılmaz çözüm odaklıdır, sakindir, mantıklı düşünür, düşüncelidir. Kesinlikle iyi bir eş ve baba olacağı belliydi. Hiç yanılmadım. Her geçen gün daha çok seviyorum onu.

Hasan Kaya/İş Adamı

BUNUN ADI, AŞK…

Eşimle, bir arkadaşım sayesinde tanıştım ve ilk gördüğüm an güzelliğinden, duruşundan, tarzından, konuşmasından ciddi anlamda etkilendim. Hissettiğim bu duygular o ana kadarkilerden çok ama çok farklıydı. Kalbimin farklı şekilde attığını hissediyordum. Bunun adı aşk mıydı? Aşkın ne olduğunu biliyor muydum acaba? Aşkın ne olduğunu bilecek, anlayacak veya anlatabilecek yaşta mıydım? Aslında bugün düşününce görüyorum ki evet, bu ilk görüşte aşktı ve öyle bir aşktı ki aşk anlatılmaz yaşanır denecek türden.

Bir Cevap Yazın