Onu ilk gördüğüm an: Ebru-Sabahattin Gücin

PAYLAŞ

14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, kentimizin tanınmış çiftlerine aşk hikayelerinin nasıl başladığını sorduk

Haber: Eylem Selvi ARI 

Tebrizli Şems’in de dediği gibi ‘Aşksız geçen bir ömür, beyhude yaşanmıştır.’ İşte bir şubat daha geldi… Bitmeyen sevdaların, ölümsüz aşkların, tutkulu sevgililerin ayı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, yıllardır artarak devam eden aşklarıyla görenlere ‘maşallah’ dedirten çiftleri konuk ettik sayfalarımıza. Kentimizin tanınmış çiftlerine iki soru sorduk… Beylerden, eşlerini ilk gördükleri anda ne hissettiklerini; eşlerinden ise evlenme teklifini nasıl aldıkları anlatmalarını istedik. Aşklarıyla Leyla ile Mecnun’u kıskandıran Kocaelili çiftlerin sevgi dolu hikayelerini keyifle okuyacaksınız.

Ebru Gücin/Yüzme Eğitmeni

SENİNLE EVLENECEK OLAN YANDI!

Sabahattin Bey ile üniversitede öğrenci iken bir sınav sonrası, kavgayla tanıştık. Ben car car konuşurken ‘Allah seninle evlenecek adama sabır versin’ demişti. Bu sözüyle de bana evlenme teklif etmesine gerek kalmadı. 23 yıldır sabırla hayatımda.

Sabahattin Gücin/Yönetici

İSMİNİ SORDUĞUM İLK KIZ ÖĞRENCİYDİ

Ebru’yu ilk olarak öğretim görevlisi olarak çalıştığım üniversitede gördüm. Öğrencimizdi. Arkadaşımla birlikte otururken odaya bir hışımla girdi, ben de içimden “Aaa… Ne güzel kız” diye düşündüm. Meğer sınav notundan dolayı benimle kavga etmeye gelmiş. İsmini sorduğum ilk kız öğrenci Ebru oldu. Sormuş olduk artık.

Bir Cevap Yazın