Olimpiyat Yıldızları resitale hazırlanıyor

PAYLAŞ

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü, şubat ayında yapacağı ‘Olimpiyat Yıldızları Cimnastik ve Bale Resitali’ne hazırlanıyor

Kocaeli’nin ilk ve en büyük cimnastik kulübü olarak 2011 yılından beri çalışmalarına aralıksız devam eden Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü çıtasını yükseltmeye devam ediyor Cimnastiğin birçok branşında ilimizi Türkiye şampiyonalarında başarılarla temsil eden Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Kulübü geleneksel hale getirdiği ‘Olimpiyat Yıldızları Cimnastik ve Bale Resitali’ isimli programını bu yıl şubat ayında İzmit Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Cimnastik ve bale alanında Türkiye’nin en büyük ikinci organizasyonu olan muhteşem geceye ise kentin dinamikleri tam destek veriyor. İzmit Belediyesi katkılarıyla gerçekleşecek programa Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Işıl Bozca Spor Merkezi, Kocaeli Anneler Derneği ve ilimizdeki sivil toplum kuruluşları destek veriyor.

HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan ilimizin başarılı gençlerinden Kulüp Başkanı Tolga Havuç: “Geleneksel hale getirdiğimiz 5. Olimpiyat Yıldızları Cimnastik ve Bale Resitali programımızı şubat ayında gerçekleştireceğiz. Programımızda profesyonel sporcularımız ve balerinlerimiz Kocaeli halkımız ile buluşacak. Büyük emekler vererek yetiştirdiğimiz artistik cimnastik bayan takımlarımız, artistik cimnastik erkek takımlarımız, aerobik cimnastik takımlarımız ve bale okullarımız muhteşem performansları ile muhteşem geceye damga vurarak hafızalardan silinmeyecek bir program gerçekleştirecek.

DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Kocaeli cimnastik ailesi olarak muhteşem gecemize desteklerinden dolayı Kocaeli cimnastiğinin mimarı, sporun ve sporcunun dostu İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a, ilimiz sporunun önderi ve kulübümüzün kurulduğu günden beri destekçisi olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar’a, yine her platformda bizlere desteklerini esirgemeyen değerli büyüğümüz İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Adnan Zamburkan’a, Kocaeli Üniversitesi yönetimimize, Kocaeli Anneleri Derneği yönetimine, sporun ablası Işıl Bozca’ya ve sivil topum kuruluşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın