Olimpiyat Yıldızları resitale hazır

PAYLAŞ

İlimizin ilk ve başarılı jimnastik kulübü olan Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü sporseverlerle buluşmaya hazır

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü, Sabancı Kültür Merkezi’nde 20 Şubat Salı günü 5. düzenlenecek olan Ulusal Olimpiyat Yıldızları Jimnastik ve Bale Resitali programına hazır.

KOCAELİ’NİN MARKASI

İzmit Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek olan ve Kocaeli’nin markası olarak geleneksel hale gelen ‘5. Ulusal Olimpiyat Yıldızları Jimnastik ve Bale Resitali’ programına Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü,  Kocaeli Kent Konseyi,  Kocaeli Anneleri Derneği, Işıl Bozca Spor Merkezi ve sivil toplum kuruluşları destek veriyor.

UNUTULMAZ BİR AKŞAM YAŞATACAKLAR

Konu ile ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanı Tolga Havuç, “Başladığımız her işin devamlılığını getirebilmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Türkiye şampiyonalarında başarıyla ilimizi temsil ederek alt yapılarımızdan büyük emekler vererek yetiştirdiğimiz sporcularımız ve başarılı performanslar sergileyen bale okullarımız gösterileriyle halkımıza unutulmaz bir akşam yaşatacaklar. Programımız tüm halkımıza açıktır ve biletsiz olacaktır. Sporseverlerimizi Türk sporu ve Türk jimnastiği adına böyle şerefli bir şölende ağırlamaktan onur duyacağız” dedi.

Bir Cevap Yazın