kocaeli , 25-06-2019

Okuma Sanatı, kitap gecelerinde buluşuyor

Geçtiğimiz çarşamba akşamı Okuma Sanatı kulübü kitapsever dostları ile buluştu. Yaz döneminde tatilin verdiği rehavet ile küçük bir mola veren kulüp yeni döneme bomba gibi başladı

14:27:56 | 2018-10-01

Okuma Sanatı Kulübü, yeni döneme geçtiğimiz hafta merhaba dedi. Buluşmada Uzm.Dr. Ayşegül Pekcan Regina Wong’un “Hayata Yer Aç” isimli kitabını yorumladı.

 

KİTAP DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR

Yaz döneminde de çalışmalarını sürdüren Okuma Sanatı Kulübü, kitap katkısı çalışmalarına ara vermeden devam etti. Giresun Bulancak Kovanlık Anadolu ve Çok Programlı Lisesi, Bandırma Fatih İlk ve Orta okuluna ve Marmaris Çubucak Orman Kampı çocuk kütüphanelerine kitap desteği sağladı. Geçtiğimiz günlerde Mercek Sanat Atölyesi'ne konuk olan Okuma Sanatı üyeleri, atölye sahibi Hilal hanımın misafirperverliğiyle seramik fincan tasarımı ile tanışma olanağı buldular.

Amacı kitapsız okul kalmayana dek çalışmak olan Okuma Sanatı Kulübü hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Önümüzdeki dönemde yepyeni projeler için çalışmalarını sürdüren kulüp üyeleri belirli aralıklarla bir araya gelip kitap tasnifi ve dağıtımına devam edecek.

 
ETİKET :   Okuma sanatı kulübü kocaeli

Tümü