kocaeli , 17-06-2019

Okuma Sanatı bağışlarına devam ediyor

Okuma Sanatı Kulübü İzmir'de Yaşar Birleşik Pazarlama ile işbirliği kapsamında halinde iki devlet okuluna kitap desteği verdi

16:40:16 | 2018-10-05

Okuma Sanatı Kulübü yeni dönem çalışmalarına başladı. İzmir’de bulunan Yaşar Birleşik Pazarlama’nın Bölge Müdürlükleri Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Trabzon ve Trakya'daki çalışanlarından toplamda 1600 kitap toplandı.

2 DEVLET OKULUNA BAĞIŞ

Toplanan kitaplar Bayındır Yusuflu İlkokulu ve Tire Kurtuluş Ortaokulu’na bağışladı. Yaşar Birleşik Pazarlama Genel Müdürü Suat Özyiğit, İK Müdürü Taner Yazıcı ve Genel Müdür Sekreteri Esra Balandı'nın önderliğinde gerçekleştirilen projeyle kitabı olmayan çocuklar kitaplarına kavuştu.

HEDEF 15 OKUL

Okuma Sanatı Kulübü kurucusu Tülay Yanıkoğlu Yazıcı da okulları ziyaret ederek çocuklarla sohbet etti. Yaptıkları çalışmaların tüm ülkede ve hatta yurtdışında büyük ilgi gördüğünü ve bu ilgiden çok memnun olduklarını, bu yıl için en az 15 devlet okuluna kitap desteği vereceklerini belirtti. Yazıcı çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini de ifade etti.
ETİKET :   Okuma Sanatı Kulübü kocaeli yaşar birleşik pazarlama

Tümü