kocaeli , 29-09-2020

Okul kütüphanesi yenilendi

Özel ODTÜ KYÖV Ortaokulu Kütüphanesi KYÖV Yönetim Kurulu üyesi Fuat Biçici’ nin katkılarıyla yenilendi. İçeriği de zenginleştirilen kütüphane açılışı, vakıf yöneticileri ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşti

16:51:54 | 2019-09-03

Özel ODTÜ KYÖV okullarında 2019 – 2020 eğitim öğretim yılı hazırlıkları tamamlanarak ders zilinin çalacağı 9 Eylül Pazartesi günü bekleniyor. 1999 yılından bu yana nitelikli eğitim programları ile 21.yüzyıl becerilerine sahip bireyler hazırlayan ODTÜ KYÖV Okulları; okuma alışkanlığı kazanmış öğrencilerin yanı sıra okuduklarıyla çevresini biçimlendiren, okumayı yaşam tarzı haline getirmiş bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

Bu amaca hizmet sunan ortaokul kütüphanesi eğitim yılı başlamadan önce KYÖV Yönetim Kurulu üyesi Fuat Biçiçi’ nin katkılarıyla yenilendi. Öğrenciler için çok yararlı olacak değerli bilgiler içeren kitaplarla zenginleşen kütüphane, önceki gün mütevazi bir törenle açıldı. Açılışa katılan Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı Kurucu Başkanı Şerif Ünan, yönetim kurulu üyeleri, Okul idarecileri ve öğretmenler yeni kütüphaneyi çok beğendiklerini ifade ettiler. Başkan Ünan, güzel düşünceleri ve değerli katkıları için Fuat Biçici’ ye teşekkür etti. Eğitim yılının başarılı geçmesini diledi.

 

 

 

 
ETİKET :   2019 – 2020 eğitim öğretim Özel ODTÜ KYÖV okul Fuat Biçici kütüphane yenilendi kocaeli

Tümü