kocaeli , 09-07-2020

ODTÜ'de değişim

ODTÜ GV Kocaeli Okulları Kurucu Temsilciliği’nde değişim oldu. Kurucu temsilcisi Ufuk Topaloğlu’nun görevden ayrılmasıyla yerine Süleyman Annak getirildi

11:35:36 | 2020-06-18

HABER: Reha KÜÇÜKÖZLER

 

Öğrenci merkezli akademik programlarıyla, çağdaş yaşamın gerektirdiği bilgi, beceri ve değerlerle donatılmış bireyler yetiştiren ODTÜ Geliştirme Vakfı (GV)  Kocaeli Okulları’nın kurucu temsilcisi değişti. 15 yıldır başarılı çalışmalarıyla takdir toplayan kurucu temsilcisi Ufuk Topaloğlu’nun görevden ayrılmasıyla yerine Süleyman Annak getirildi.

1957 yılında Kırıkkale’de doğan Annak, 1979 yılında Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra kariyerine Kalibre Boru’da vardiya mühendisi olarak başladı. Kurum içinde pek çok pozisyonda görev alan Annak, 2010 yılında Genel Müdürlük pozisyonunda iken profesyonel çalışma hayatını tamamladı ve Kalibre Boru grup firmalarında ortak ve yönetim kurulu üyesi olarak yer aldı. Kalibre Holding Yönetim Kurulu Üyeliği görevini günümüzde de aktif olarak sürdüren Annak; KYÖD, KYÖV, TMMOB, ROTARY ve KOSİAD gibi pek çok sivil toplum örgütünde de üyelik ve yönetim görevlerinde bulundu. Kurucuları arasında yer aldığı Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı’nın da yönetim kurulu üyesi olan Annak, evli ve iki kız çocuğu babasıdır.
ETİKET :   eğitim kurucu temsilci odtü gv kocaeli okullar süleyman annak kocaeli

Tümü