kocaeli , 04-07-2020

Nil Sanat’ta görkemli final

Nil Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü öğrencileri başarılı bir eğitim dönemini geride bıraktı. Yıl sonu finalinde ‘Alacalı Şemsiye’ oyunuyla sahneye çıkan çocuklar büyük alkış aldı

12:38:55 | 2019-06-24

Haber: Reha KÜÇÜKÖZLER

 

İzmit Hacı Hızır Mahallesi Velibaba Sokak’ta faaliyet gösteren Nil Sanat Merkezi’nin tiyatro bölümü öğrencileri, 2018–2019 eğitim dönemi sona ererken başarılarını ‘Alacalı Şemsiye’ oyunuyla taçlandırdı. Gerçekleşen yıl sonu gösterisine velilerin ilgisi büyüktü. Çocuklarını izlemek için salona gelen aileler, Aslı Tunalı’nın yazdığı oyunla sahneye çıkan çocuklarını büyük dikkat ve hayranlıkla izledi.

 

 

GELECEĞİN SANATÇILARI

Çocuklar senaryoya hakimiyetleri, mimikleri ve diksiyonlarıyla kendilerini hayran bıraktırdı. Çocuklar, aldıkları eğitimle geleceğin sanatçıları olacaklarını bir adeta kanıtladı. Coşku dolu alkışlar da onlar için en değerli ödül oldu. Nil Sanat Merkezi Kurucusu Pınar Kural Çelebioğlu oyun sonrası öğrencilerini kutlayıp, mezuniyet belgelerini takdim ederken çok duygulandı. Özverili çalışmalarıyla çocukların böylesine mükemmel yetişmesinde büyük payı olan Aslı Tunalı da ilgi ve desteklerini esirgemeyen ailelere teşekkür etti.

 
ETİKET :   nil sanat merkezi oyuncu tiyatro çocuk sanat izmit kocaeli

Tümü