kocaeli , 22-01-2020

Nazer’den Çok Özel Proje

Gebze’de Ford ve KIA yetkili bayii olarak hizmet veren kentimizin önemli iş dünyası aktörlerinden olan Nazer Otomotiv’in son dönemlerde sosyal medya ve dijital pazarlama çalışmalarında başlattığı büyük atağı önemli bir içerik pazarlaması çalışması ile Türkiye çapında dikkat çekiyor

17:22:15 | 2017-08-06

Marduk Digital danışmanlığında devrim niteliğinde dijital pazarlama faaliyetlerini yürüterek hem kentimiz iş dünyasına hem de Türkiye çapındaki tüm otomotiv sektörüne ilham veren Nazer Otomotiv, Marduk’un ortaklarından Dr. Arda Süar’ın Antik Kentler Rotası projesine sponsor olarak önemli bir kültürel çalışmayı yürütüyor.

 

EGE ANTİK KENTLERİ

www.nazerblog.com adlı içerik platformunda dün başlayan Ford Ranger Antik Kentler Rotası projesi kapsamında direksiyon başına geçen Dr. Süar, Ege’deki antik kentleri geziyor. Tarihi bilgiler ve yolculuk rotasına dair notlar ile çok kıymetli bir kültürel projeyi hayata geçiren Ford Nazer’in bu çalışmasının ilk yazısı dün gece yayınlandı ve kısa sürede çok ilgi gördü.

 

DETAYLAR KOCAELİ LİFE’DA OLACAK

Ford Ranger Antik Kentler Rotası çalışması kapsamında Kütahya, Denizli, Aydın, Muğla gibi şehirlerdeki binlerce yıllık antik kentlere ait bilgilendirici notlar, fotoğraflar ve yol hikayesinin beş günlük akışını www.nazerblog.com ‘dan ya da Ford Nazer’in Facebook sayfası olan www.facebook.com/fordnazer adresinden takip edebilirsiniz. Kocaeli Life’ın gelecek ayki sayısında da Arda Süar’ın gezi yazısını sayfalarımızda bulabileceksiniz.

http://nazerblog.com/antik-kentler-ford-ranger-rotasi-1-gun-ford-ranger-frig-vadisi-yolu-aizanoi-antik-kent/
ETİKET :   nazer otomotiv arda süar marduk arda süar arda süar dr arda süar

Tümü