kocaeli , 22-05-2019

Nasreddin Hoca ile çok eğlendiler

Limon Evi Anaokulu’nun minik öğrencileri, Sakar Sihirbaz ve Nasreddin Hoca sayesinde çok eğlenceli bir gün geçirdi. Okuldan kahkaha sesleri eksik olmadı

12:01:20 | 2019-03-09

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

Deneyimleyerek ve eğlenerek öğrenmenin, çocukların fiziksel ve zihinsel sağlığının yanı sıra iletişim becerileri ve yaratıcılıklarının gelişimi için de önemli olduğu düşüncesinden yola çıkan Limon Evi Anaokulu’nun yöneticileri, okulda sık sık çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliklerden biri de geçtiğimiz ay gerçekleştirildi. Limon Evi’nin minik öğrencileri Nasreddin Hoca ve Sakar Sihirbaz gösterisinde çok eğlendi.

İlk olarak sahneye çıkan Sakar Sihirbaz, yaptığı sihirli şovlarla Limon Evi’nin minik öğrencilerini hem şaşırttı hem de kendisine hayran bıraktı. Gösterinin devamında Nasreddin Hoca’yı görmek öğrencileri daha da mutlu etti. Nasreddin Hoca’nın eğlenceli şovuna alkışlarıyla eşlik eden minikler, unutamayacakları güzellikte bir gün geçirdi. Gösterinin sonunda Sakar Sihirbaz, çeşitli şekillerde balonlar yaparak miniklere hediye etti.

 

İLETİŞİM

Yeşilyurt Mah. Galip Erenoğlu Cad., No:59, Orka Life Sitesi/ Başiskele

Tel: 0262 344 22 24 – 0553 790 22 01

Web: www.limonevi.com

Instagram: limonevianaokulu

ETİKET :   Limon Evi Anaokulu anaokul gösteri Nasrettin Hoca eğlence sihirbaz