My Hill 4 için acele edin!

PAYLAŞ

Kain İnşaat’ın en gözde projelerinden My Hill 4 bitmek üzere. Yüzde 70’i satılan bu muhteşem projede yer almak istiyorsanız, acele edin!

Kain İnşaat’ın, Umuttepe yolu üzerinde, Tüysüzler mevkiinde inşa ettiği My Hill 4 projesinde sona yaklaşılıyor. 23 Aralık 2016’da görücüye çıkan proje, 30 Nisan’da tamamlanıyor. 8 dönümlük alan üzerinde inşa edilen 32 dubleks daire ve 10 adet lüks villadan oluşan projenin yüzde 70’i satıldı. Konumu, mimarisi, inşaat kalitesi ve sosyal donatılarıyla göz kamaştıran My Hill 4 projesinde siz de yer almak istiyorsanız, acele edin!

ANINDA KREDİ ŞANSI

İzmit’in en temiz havasına sahip bölgesinde inşa edilen, Körfez ve Kartepe manzarasına hakim My Hill 4’ten ev sahibi olmak isteyenler hemen kredi kullanma şansına da sahip. Lokasyon olarak çok iyi bir bölgede bulunan My Hill 4, şehir merkezine ve üniversiteye 4 kilometre, D-100 Karayolu’na ise 3 kilometre mesafede yer alıyor. Özellikle şehir merkezine çok yakın olması My Hill 4 projesini daha cazip hale getiriyor.

KALİTELİ VE KONFORLU

My Hill 4 projesinden ev sahibi olanlar konforlu yaşam alanlarına kavuşurken, kaliteyle de buluşuyor. 3+1 olarak planlanan dubleks daireler istenildiği taktirde 4+1’e de dönüştürülebiliyor. Dubleks daireler, 180-185 metrekare, villalar ise 2 katlı ve 210 metrekare olarak inşa ediliyor. Salonların hepsi güneye, yatak odaları ise kuzeye bakıyor. My Hill 4 projesi bittiğinde Kocaeli’nin en iyi sitelerinden biri olarak parmakla gösterilecek.

BİRİNCİ SINIF MALZEME

My Hill 4 projesi, Kain İnşaat’ın hayata geçirdiği diğer projeler gibi sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Sitede güvenlik, kapalı otopark, her daireye depo, fitness salonu, sosyal tesis, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Her daireye otoparktan asansörle ulaşım da mümkün. My Hill 4 projesinde yer alan dairelerin tamamında son derece modern, zevkli ve birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılıyor.

SİTE İÇİNDE VİLLA

Öte yandan site içindeki müstakil villanızda yaşarken, kompleksin güvenlik, kapalı otopark, fitness salonu, sosyal tesis, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanı gibi ayrıcalıklarından da yararlanabileceksiniz. Işıl ışıl İzmit ve Kartepe manzarasına sahip villalarda, mutlu ve huzurlu bir ortamda, hak ettiğiniz yaşam standartlarına kavuşacak, şehrin göbeğinde ama şehir stresinden uzakta müstakil yaşamın tadına varacaksınız.

İLETİŞİM

ADRES: Kabaoğlu Köyü, Dostluk Sokak, No: 16, İzmit/Kocaeli 

TELEFON: (0262) 323 1316

(0533) 701 1821

(0541) 710 09 58

WEB: www.kaininsaat.com.tr

Bir Cevap Yazın