kocaeli , 29-01-2020

Mutluluğa yelken açtılar

Malta’da finans sektöründe çalışan Mehmet Tuncer ile matematik öğretmeni Kevser Demirel, mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı

12:18:37 | 2018-08-14

Devlet sanatçısı Numan Tuncer ile Rabia Tuncer’in Malta’da finans sektöründe çalışan oğlu Mehmet Tuncer, Mustafa-Sevinç Demirel çiftinin matematik öğretmeni olan kızları Kevser Demirel ile hayatını birleştirdi. 8 yıl önce lisans eğitimi için Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü’nü kazanarak ilimize okumaya gelen Mehmet Tuncer, Kocaeli Musiki Derneği'nde saz sanatçılığı da yaptı. Sanatsal faaliyetlerle ilgilendiği dönem tango kursunda tanıştığı Kevser Demirel’e gönlünü kaptıran Tuncer, 4 yıl dolu dizgin aşk yaşadığı Kevser Hanım ile yuva kurmak isteyince ona evlenme teklif etti.

 

 

YALNIZ BIRAKMADILAR

Sevdiği adamın teklifine tereddüt etmeden ‘evet’ diyen Kevser Demirel ile Mehmet Tuncer, geçtiğimiz günlerde Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi’nde dost ve akrabalarının katılımıyla gerçekleşen nikah töreninde hayatlarını birleştirdi. Bir dönem Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nde çeşitli faaliyetlerde de görev alan Tuncer’in nikah şahitliğini; No.2 Butik’in ortaklarından Esma Ceylan İndolu, Soner Enekçi ile Edanur Ulam üstlendi. Düğüne AK Parti eski il yöneticisi avukat Emel Ceylan Balcıoğlu, eşi Salih Balcıoğlu ile çok sayıda davetli de katılım sağladı.

 

 

BALAYI ALPLERDE

Kocaeli’de nikah yapan genç çiftin düğünleri Elazığ’da gerçekleşti. Balayı için İsviçre’ye giden Alpler’de kayak tatili yapmayı tercih eden genç çift, yaşamlarını Malta’da sürdürecek.

 

 

 

 
ETİKET :   mehmet tuncer kevser demirel malta evlilik nikah düğün cemiyet aşk sevgi

Tümü