kocaeli , 23-11-2020

Motif Atölye Cafe'ye mütevazi açılış

Genç girişimci Esra Gürsoy’un kısa süre önce hizmete açtığı Motif Atölye Cafe’nin resmi açılışı mütevazi bir törenle gerçekleşti

15:37:50 | 2019-03-23

HABER: EYLEM SELVİ ARI

  

Genç girişimci Esra Gürsoy’un büyük bir özveriyle hizmete açtığı ve tamamen kendi elleriyle hazırladığı kek, börek, poğaça, kurabiye ile hafif olması dolayısıyla son zamanların en çok tercih edilen tatlısı magnolya bulabileceğiniz Motif Atölye Cafe, mütevazi bir törenle resmi açılışını gerçekleştirdi.

 

 

AİLEDEN TAM DESTEK

İzmit’te, Yahya Kaptan Mahallesi Şehit Ergün Köncü Sokak’ta, Ramada Otel’in hemen karşısında çok kısa bir süre önce hizmet vermeye başlayan Motif Atölye Cafe’nin açılışına Esra Hanım’ın eşi Mustafa Gürsoy, oğlu Fatih Gürsoy, kızı Elif,  Gürsoy ailesinin yakınları, arkadaşları, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kocaeli Trabzonlular Dernek Yöneticileri ile bölge halkı katıldı.

 

 

 

KAFENİN ÖTESİNDE

‘Hayırlı olsun’ duaları eşliğinde açılış kurdelesi kesilen Motif Atölye Cafe, klasik bir kafenin ötesinde. Yaklaşık 5 yıldır geleneksel İznik çinisi dersi alan Esra Hanım, çini meraklıları için kafesine bir çini atölyesi de kurdurttu. Çini tutkunları Esr aHanım’ın hocasından burada bir yandan ders alabilecek bir yandan da Esra Hanım’ın hazırladığı leziz yiyecekleri tadabilecek.

 

40 KİŞİ KAPASİTELİ

Bir yandan çayınızı, kahvenizi yudumlayabileceğiniz bir yandan da Esra Hanım ve yardımcıları Firdevs Gürsoy ile Tülay Dolanbey’in hazırladığı el yapımı tazecik böreklerin, poğaçaların, kurabiyelerin, keklerin tadına bakabileceğiniz kafede keyifli vakit geçirmek garanti. 40 kişi kapasiteli Motif Atölye Cafe’de organizasyonlarınızı da yapabilirsiniz. Çorba ve kahvaltı seçeneklerinin de bulunduğu kafeye hala gitmediyseniz bir gidin deriz.

 

  

 

İLETİŞİM

 

Adres: Yahya Kaptan Mahallesi,

Şehit Ergün Köncü Sokak, No: 29,

Ramada Oteli’nin karşısı

Telefon: 0262 311 71 09

 
ETİKET :   motif atölye cafe kafe yemek kahvaltı mekan esra gürsoy organizasyon izmit kocaeli yahya kaptan mahallesi

Tümü