kocaeli , 05-08-2020

MKC Shop artık Symbol’de

İzmit’te ‘gümüş’ denilince akla ilk gelen adreslerden biri olan MKC Shop’un ikinci şubesi Symbol AVM bünyesinde açıldı

16:46:20 | 2018-01-10

Mağazalarında satışa sunduğu birbirinden orijinal aksesuarlar, saatler ve dünyaca ünlü markaların takı koleksiyonlarıyla İzmit’te ‘gümüş’ denilince akla gelen ilk isim olan Birol Cumhuriyet, MKC Shop’un ikinci şubesini Symbol Yaşam ve Alışveriş Merkezi içerisinde hizmete açtı.

 

 

Yaklaşık 7 yıldır gümüş ve çelikten üretilmiş takıların satışını yapan Cumhuriyet, ‘takıda modanın kalbinin attığı yer’ dediği MKC Shop’un Symbol AVM şubesinde yine müşterilerinin yüzünü güldürecek tasarımlara yer verdi.

Michael Kors, Lovering, Jorg Zenn, Armani, Fossil, Guess gibi ünlü markaların altın gibi işlenen birbirinden şık gümüş ürünlerini aksesuar tutkunlarının beğenisine sunan Cumhuriyet, farkını bir kez daha ortaya koydu. MKC Shop’ta yeni sezonun en trend ürünlerini bulmak mümkün. Özellikle üçlü setlerin, çoklu takılan ürünlerin, şans ve hikaye kolyelerinin çok revaçta olduğunu söyleyen Birol Cumhuriyet, “MKC Shop’ta satışa sunulan ürünlerin pek çoğu altın ve pırlantadan yapılmış takıların gümüşe uyarlanmış hali. Mağazamızda satışa sunulan markalı ürünleri İzmit’te başka bir yerde bulmanız mümkün değil. Tamamı orijinal, sertifikalı ve garantilidir” diyor.

 

 

Yarı değerli taşlarla tasarlanan gümüş aksesuarların büyük beğeni topladığı mağazada, okyanus sedefiyle çalışılmış el yapımı gümüş takılar da sezonun favorilerinden ve en çok ilgi çeken ürünlerden.

 

ERKEK GRUBU DA VAR

Kadınlara olduğu kadar, aksesuara meraklı beylere de hitap eden MKC Shop’ta, her zevke uygun saatler, kravat iğneleri, kol düğmeleri, anahtarlıklar, kolye, yüzük ve bilekler bulmak mümkün.

Özellikle erkeklere yönelik tasarlanan kaliteli deri bileklikleriyle dikkat çeken mağaza, eşine ya da erkek arkadaşına hediye seçmekte zorlananların da uğrak noktası. Ürünlerin 100 TL ila 2 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulduğu MKC Shop, Arastapark AVM ve Symbol AVM şubelerinde haftanın 7 günü, 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

 

 
ETİKET :   Birol Cumhuriyet MKC Shop symbol avm

Tümü