kocaeli , 25-08-2019

Minik Seymenliler'in mezuniyet sevinci

Özel Seymen İlkokulu ve anasınıfı öğrencileri, düzenlenen törenle mezuniyet sevinci yaşadılar

12:49:02 | 2018-06-05

Özel Seymen İlkokulu Anasınıfı öğrencileri yıl boyunca kulüp çalışmalarında öğrendiklerini muhteşem bir yılsonu gösterisiyle ailelerine sergilediler. Programa Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı, idareciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

Okul bahçesinde düzenlenen programda müzik öğretmenleri eşliğinde hazırlanan koroda Türkçe, İngilizce ve Almanca şarkıları coşkuyla seslendirdiler. Öğrenciler, performansıyla Özel Seymen Eğitim Kurumları’nın yabancı dil konusunda sağlam temelle dünya insanı yetiştirme misyonunu bir kez daha gözler önüne serdiler.

Drama, modern dans, bale, jimnastik gösterileri ile büyük beğeni toplayan minik öğrenciler, ritm kulübündeki performansları ile de göz doldurdular. Öğrencilere mezuniyet belgelerini Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı, İlkokul Müdürü Ercan Demir, Anadolu Lisesi Müdürü Gülistan Tireli, Anasınıfları Müdür Yardımcısı Ebru Demir verdi.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan İlkokul Müdürü Ercan Demir, öğrencilerin eğitim yaşantılarında yeni bir başlangıç olan ilkokul hayatlarında mutlu ve başarılı olmalarını dilerken Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ilerleyerek ülkemizi daha güzel bir geleceğe taşıyacak olan Seymen’li öğrencilerle gurur duyduklarını belirtti.

Ardından bayrak-flama devir teslimi yapan minik Seymenliler, coşku içinde keplerini fırlattı.

 

 

 

 
ETİKET :   özel seymen okulları seymen koleji ilkokul müdürü ercan demir hamiyet satı

Tümü